از جایی که پیش‌بینی می‌کردیم، گل خوردیم | اتاق خبر
کد خبر: 319095
تاریخ انتشار: 30 بهمن 1394 - 00:38
گل محمدی:
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: از جایی که پیش‌بینی می‌کردیم از فولاد گل خورد اما تصور نمی‌کردیم در دقایق ابتدایی این گل را دریافت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: از جایی که پیش‌بینی می‌کردیم از فولاد گل خورد اما تصور نمی‌کردیم در دقایق ابتدایی این گل را دریافت کنیم.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از تسنیم، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: با توجه به هیجان بازی تمرکز لازم را برای بحث فنی این دیدار ندارم اما باید بگویم تیم ما از جایی که پیش‌بینی می‌کردیم از حریف گل خورد اما تصور نمی‌کردیم در دقایق ابتدایی این گل را دریافت کنیم.

وی افزود: موقعیت‌های خوبی را برای ارسال‌ها داشتیم و البته به آن صورت که باید نتوانستیم از این موقعیت‌ها استفاده کنیم و ارسال‌های ما چندان خوب نبود، 2 امتیاز خانگی را بسیار راحت از دست دادیم اما باید هم به بازیکنان خودم و به تیم فولاد تبریک بگویم و امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم امتیازات از دست رفته را جبران کنیم.

سرمربی ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که چرا این تیم در یک ماه اخیر تمرکز لازم را ندارد، خاطرنشان کرد: اینکه گفته می‌شود تمرکز تیم ما برای بازی‌های آسیایی است اشتباه است به این دلیل که ما لیگ را به خاطر آسیا رها نمی‌کنیم، بحث فنی در این مسئله بیشتر دخالت دارد و در 2 پست دفاع چپ و دفاع راست آنطور که انتظار داریم نمی‌توانیم کار کنیم و دفاع‌های ما باید بیشتر در حمله شرکت کنند البته در این مسئله نبود قنبری و علی‌ همام نیز سبب شد مشکلاتی به وجود آید.

گل‌محمدی درباره دیدار آینده تیمش در لیگ قهرمانان آسیا مقابل لخویا قطر خاطرنشان کرد: چندین فیلم از دیدارهای این تیم مشاهده کرده‌ایم و می‌توان گفت در مقابل تیمی بازی داریم که روی زمین عملکرد بسیار خوبی دارد و بازیکنان لژیونر سطح بالای خوبی در این تیم توپ می‌زنند. بازی سختی داریم و در این دیدار باید بیشتر در عملکرد دفاعی خوب باشیم و پس از آن چشم به ضدحملات بدوزیم البته فشردگی بازی‌ها نیز ممکن است مشکلاتی به وجود آورد اما این مسئله برای همه تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان وجود دارد.

منبع: تسنیم

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید