حضور مردم در انتخابات برای توسعه کشور ضرورت دارد | اتاق خبر
کد خبر: 319909
تاریخ انتشار: 3 اسفند 1394 - 06:38
استاندار خراسان شمالی:
استاندار خراسان شمالی تاکید کرد:حضور مردم در انتخابات برای توسعه کشور ضرورت دارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان شمالی، سید علی اکبر پرویزی اظهار کرد: مردم با رفتن به پای صندوق‌های رای حمایت ملی خود را به نظام جمهوری اسلامی اعلام کرده و منشا انسجام و وحدت در کشور خواهند شد.

پرویزی افزود: ما باید ضمن اینکه زیرساخت‌های حضور مردم را برای انتخابات فراهم کنیم، کاندیداهای انتخابات نیز به مشارکت حداکثری نیز کمک کنند.

وی تصریح کرد: مردم باید بدانند با هر نوع انتخابی شاهد آثار و نتایج آن در همه کشور خواهند بود و چه بسا بهتر است انتخابی مناسب و اصلحی را رقم بزنند.

استاندار خراسان شمالی با یادآوری اینکه انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی هر یک اهمیت خاص خود را دارد گفت: انتخابات مجلس خبرگان رهبری در راس تمام انتخابات  قرار داشته و از جایگاه بالایی برخوردار است که مهم‌ترین مسوولیت این مجلس کمک به فرآیند انتخاب رهبری و کمک به اجرایی کردن برنامه‌های رهبری در قانون اساسی پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی نیز ویژگی خاص دیگری دارد، خاطرنشان کرد: هر جایی که دولت‌ها بخواهند کاری انجام دهند باید تمام این امور از مسیر مجلس عبور کند و اگر مجلس قوی و درستی داشته باشیم که ریل گذاری برای دولت‌ها انجام دهد حتما با نظارت‌های آتی می‌توانند دولت را نیز در این مسیر قرار دهند.

پرویزی افزود: تاثیر گذاری مجلس شورای اسلامی در همه ابعاد جامعه و تمام حوزه‌ها وجود دارد و تصمیمات مجلس برای کل ملت ایران فراگیر است و دولت مسوول اجرای تصمیمات قانون گذاری مجلس است.

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید