مجلس خبرگان بعد از رحلت امام قوام کشور و نظام را حفظ کرد | اتاق خبر
کد خبر: 319941
تاریخ انتشار: 3 اسفند 1394 - 13:55
نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری در اردبیل:
نامزدانتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان اردبیل تأکید کرد: این مجلس خبرگان بود که بعد از رحلت امام قوام کشور و نظام را حفظ کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، حجت‌الاسلام سید صادق محمدی شامگاه یکشنبه در برنامه تبلیغاتی خود با تأکید به جایگاه مجلس خبرگان در مدیریت کشور تصریح کرد: برای تبدیل شدن به قدرت جهانی ایران نیازمند همدلی و هم‌زبانی است و همه این‌ها محقق نمی‌شود مگر در سایه رهبری عادل و فرزانه.

وی با بیان اینکه تنها یک رهبر هوشمند، قدرتمند، مدیر و مدبر، سیاستمدار، عزت مدار، شجاع و فرزانه به‌مانند مقام معظم رهبری می‌تواند کشور را در سطح جهانی پیروز و موفق کند، اضافه کرد: در کنار چنین رهبری می‌توان از قدرت اول منطقه به قدرت جهانی تبدیل شد.

نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ایران قدرت بزرگ منطقه و مقام اول در بیوتکنولوژی در کشورهای اسلامی است، تصریح کرد: علاوه بر این کشور ایران مقاوم دوم منطقه در دانش سلول‌های بنیادی، رتبه هشت دنیا در نانوفنّاوری آوری و رتبه اول شیمی در منطقه را دارد.

وی به ظرفیت‌های قابل‌توجه این کشور اشاره کرد و ادامه داد: ایران بزرگ‌ترین قدرت جهانی در چنگ سایبری است و باید دز زمینه‌های مختلف پیشرفت کند و به جایگاه واقعی خود دست یابد.

محمدی با تأکید به‌ضرورت توجه به نیازهای جوانان کشور افزود: علاوه بر این جایگاه زنان در جامعه و خانواده باید با استانداردهای جهانی و تشیع هماهنگ شود.

وی با بیان اینکه تمامی این موفقیت‌ها تنها در سایه تدبیر رهبری فهیم امکان‌پذیر است، ادامه داد: رهبری با چنین صفات ممتاز را مجلس خبرگان انتخاب می‌کند و جایگاه این مجلس همانند جایگاه رهبری اهمیت ویژه دارد.

نامزدانتخابات مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه در زمان رحلت امام دشمنان تصور کردند نظام جمهوری اسلامی قوام خود را از دست خواهد داد، یادآور شد: بااین‌وجود در آن مقطع خبرگان رهبری عادل و فرزانه انتخاب کردند.

محمدی معتقد است اگر خبرگان قوی داشته باشیم رهبری قوی نیز خواهیم داشت و در انتخابات پیش رو انتظار می‌رود شهروندان حضور یابند.

وی با بیان اینکه هدف از این حضور رأی به فرد خاص نیست و بلکه هدف اصلی نمایش شور و شعور مردم است، ابراز امیدواری کرد به‌مانند انتخابات گذشته مردم حضور پرشور خود را به نمایش بگذارند.

نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری با اذعان به اینکه مردم ایران تاکنون مطیع و پیرو رهبری بوده‌اند، متذکر شد: با تداوم این تبعیت می‌توان مشکلات را حل کرد و به موفقیت‌های بزرگ دست یافت.

محمدی تأکید کرد: درصورتی‌که در استان اردبیل منتخب شود با همکاری امام‌جمعه این استان مشکلات مردم را پیگیری کرده و به آن‌ها خدمت خواهد کرد.

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید