آغاز پنجمین کنفرانس بین‌المللی رویکردهای نوین در نگهداشت انرژی | اتاق خبر
کد خبر: 320090
تاریخ انتشار: 4 اسفند 1394 - 01:06
پنجمین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در نگهداشت انرژی در تهران آغاز به کار کرد.

اتاق خبر: صبح امروز با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، معاون پژوهشی وزیر نفت، رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، جمعی از مدیران وزارت نفت در بخش های پالایش و پخش فرآورده های نفتی و پتروشیمی، جمعی از مدیران وزارت نیرو و تعدادی از مدیران مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت پنجمین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در نگهداشت انرژی آغاز به کار کرد.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ در این کنفرانس دو روزه که نمایندگانی از سازمان منطقه ای اکو نیز حضور دارند قرار است در خصوص ارتقاء بهره وری انرژی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی برای رسیدن به توسعه پایدار، نقش نیروگاه های بازیافت و ذخیره انرژی - تولید همزمان – توربین های انبساطی در بهره وری انرژی، نقش آینده انرژی های تجدیدپذیر در توسعه پایدار، پیلهای سوختی و سوختهای زیستی و آینده مصرف سوختهای مدرن، استفاده از پسماندهای شهری، بیومس و ضایعات کشاورزی در تولید انرژی، نگهداشت انرژی با اصلاح مصرف آب و حامل های انرژی در کشاورزی و صنعت، اهداف جهانی توسعه پایدار و نقش ذخایر آب، نقش مصرف و تولید انرژی و تلاشهای جهانی برای مبارزه با  تغییرات اقلیمی، اکتشاف، استخراج، حمل و . . . در معادن آینده، ساختمان های سبز و بهره وری انرژی برای توسعه پایدار و حقوق معاملات نفت و گاز و انرژی های نو و رژیم حقوقی میادین مشترک مقالاتی از سوی محققان ایرانی و خارجی حاضر در کنفرانس ارائه شود.

قرار بود پنجمین کنفرانس بین المللی رویکردهای نوین در نگهداشت انرژی در روزهای 28 و 29 دی ماه در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شود اما مکان و زمان برگزاری این دوره به مرکز همایش های وزارت نیرو و روزهای سوم و چهارم اسفند تغییر کرد.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید