توصیه های وزیر ارتباطات در آستانه انتخابات | اتاق خبر
کد خبر: 320875
تاریخ انتشار: 6 اسفند 1394 - 01:53
ایسنا نوشت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان از مردم خواست تا در زمان حضور در پای صندوق‌های رای، تمام لیست خود را پر کنند.

اتاق خبر - محمود واعظی با اشاره به پیش رو بودن دو انتخابات مهم در تاریخ هفتم اسفند ماه گفت: این دو انتخابات می‌تواند سرنوشت کشور را به خصوص در زمینه‌ی مسائل اقتصادی پس از برجام با سرعت بیشتری رقم بزند.

وی در عین حال یادآور شد: حضور پرشور و حماسه‌ساز مردم در این انتخابات می‌تواند باعث شود اقتدار ایران در جهان و منطقه بیشتر به رخ کشیده شود.

واعظی در بخش دیگری از صحبت‌های خود متذکر شد: از سوی دیگر رای امیدبخش مردم به کاندیداهای خود می‌تواند سرنوشت کشور را در ارتباط با پیشرفت و توسعه بهتر رقم بزند. در این میان هرچه مشارکت هرچه بیشتر موجب می شود مجلس شورا و مجلس خبرگان رهبری واقعی‌تری داشته باشیم که برآمده از رای تمام ملت است به همین دلیل امیدوارم مردم با مشارکت فعال در این انتخابات حضور داشته باشند.

اما وزیر ارتباطات در ادامه‌ی صحبت‌های خود به لزوم پرکردن کامل لیست کاندیداها اشاره کرد و گفت: به عنوان مثال در شهری مانند تهران مردم می‌توانند به 30 کاندیدا برای مجلس شورا و به 16 نفر به مجلس خبرگان رای دهند که ما درخواست داریم این دو لیست به طور کامل رای داده شود و هر 46 نفر انتخاب شوند، چرا که اگر اینگونه اقدام شود قطعا مانند انتخابات سال 1392 یک انتخابات پرقدرت خواهیم داشت که می‌تواند حماسه سیاسی دیگری برای ملت ایران بیافریند.

واعظی در پایان اظهار کرد: اکنون در کشورهای منطقه و اطراف ما افراطی‌گری‌هایی در حال رخ‌دادن است که باعث وارد شدن صدماتی می‌شود، اما ما با نگاه اعتدالی خود می‌توانیم یک مجلس اعتدالی داشته باشیم که راه دولت و اهداف و پیمانی که رییس جمهور با مردم بسته را هرچه سریع‌تر محقق کند.

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید