سرمایه گذاری مشترک شرکت های RiceBran و Narula در عرضه سبوس برنج ارگانیک | اتاق خبر
کد خبر: 320912
تاریخ انتشار: 6 اسفند 1394 - 04:40
شرکت تکنولوژی RiceBran (RIBT) یک تولید کننده محصولات با ارزش افزوده از سبوس برنج می باشد که سرمایه گذاری مشترک و توافقنامه ای را در زمینه سبوس برنج ارگانیک و بازاریابی محصولات با گروه تایلندی Narula آغاز نموده است.

اتاق خبر- شرکت تکنولوژی RiceBran (RIBT) یک تولید کننده محصولات با ارزش افزوده از سبوس برنج می باشد که سرمایه گذاری مشترک و توافقنامه ای را در زمینه سبوس برنج ارگانیک و بازاریابی محصولات با گروه تایلندی Narula آغاز نموده است. این شرکت نیز یکی از تولیدکنندگان برنج ارگانیک است.

بر اساس این توافق نامه، گروه RIBT به طور انحصاری، توزیع جهانی سبوس برنج ارگانیک تولید شده توسط شرکت Narula را بر عهده خواهد گرفت. با این حال بازارهای مناطقی مانند جنوب شرقی آسیا، آلمان و بریتانیا از این توافق مستثنی شده اند و خود شرکت Narula محصولاتش را در این مناطق توزیع خواهد نمود. یک شرکت مشترک با سرمایه گذاری ۵۵ درصدی RIBT و ۴۵ درصدی Narula نیز تاسیس گردید تا توزیع دیگر محصولات ارگانیک (به غیر از سبوس برنج) شرکت Narulal مانند چایی و نارگیل ارگانیک را در آمریکای شمالی انجام دهد. سود این شرکت مشترک نیز به تناسب مقادیر سرمایه گذاری بین این دو کمپانی، تقسیم خواهد شد. همچنین هر دو شرکت امیدوارند تا بتوانند محصولات ارگانیک جدیدتری را در آینده وارد بازار آمریکای شمالی نمایند. آقای جان شرت مدیر شرکت RIBT از این سرمایه گذاری مشترک ابراز خرسندی نموده و آن را عاملی برای افزایش فعالیت شرکت خود در زمینه توزیع محصولات سالم تر که امروزه بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته می داند.

منبع: فود کلینیک 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید