کشف یک تن و ۹۰۰ کیلو تریاک در ارتفاعات «نایگون» | اتاق خبر
کد خبر: 321045
تاریخ انتشار: 6 اسفند 1394 - 23:56
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۹۰۰ کیلو تریاک،یک قبضه سلاح جنگی و مقادیری مهمات مربوطه در عملیات پلیسی در ارتفاعات «نایگون» شهرستان ایرانشهر خبر داد.

اتاق خبر: سردار حسین رحیمی گفت: در راستای مبارزه شبانه روزی با سوداگران مرگ،ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با توجه به دریافت گزارشی مبنی بر اینکه یک باند بزرگ مواد مخدر ،مقادیر متنابهی مواد افیونی را در ارتفاعات منطقه"نایگون"دپو کرده و قصد دارند با استفاده از خودرو های تیز رو این مواد را جا به جا کنند،بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

بنا بر این گزارش به نقل از مهر؛ فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود:پس از دریافت این اطلاعات اقدامات تخصصی پلیس آغاز شد و با توجه به رصد این باند و اشراف کامل اطلاعاتی، ماموران با شناسایی محل دپو مواد مخدر، به منطقه کوهستانی "نایگون"اعزام شده و در پاکسازی دقیق منطقه یک تن و ۹۰۰ کیلو گرم تریاک را به همراه یک قبضه سلاح جنگی و مهمات مربوطه کشف کردند.

سردار رحیمی با اشاره به شناسایی اعضای این باند توسط پلیس ، خاطرنشان کرد: تلاش های تیم های تخصصی پلیس برای دستگیری این قاچاقچیان همچنان ادامه دارد.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید