شماره تلفن‌های 13 میلیون تومانی در لیست حراج | اتاق خبر
کد خبر: 321073
تاریخ انتشار: 6 اسفند 1394 - 13:26
اقتصادنیوز نوشت: حراج شماره‌های رند از سوی همراه ادامه دارد، در لیست فروش این شماره‌ تلفن‌ها، سیمکارت های 13 میلیون تومانی نیز وجود دارد.

اتاق خبر - در پی حراج شماره‌های رند همراه اول به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، این شرکت اعلام کرده است که در حال حاضر تعدادی شماره تلفن رند گلچین از استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، فارس و سیستان‌و بلوچستان به مزایده گذاشته شده است.

در لیست منتشر شده شماره تلفن‌هایی با قیمت ۱۳، ۸ و ۵ میلیون تومان به چشم می‌خورد که همگی این شماره‌ها به قیمت پایه در سایت هماره اول منتشر شده است، ‌از این رو ممکن است هر شماره تلفن حتی بیش از مبالغ تعیین شده به فروش برسد.

چندی پیش و درآستانه سالروز سی و هفتمین روز پیروزی انقلاب اسلامی، دو شماره تلفن انقلابی خود را به مزایده گذاشته بود. چند شب مانده به پایان حراج بزرگ شماره تلفن‌های رند همراه اول، شماره تلفن‌های انقلابی به مبلغ پایه پنج و هفت میلیون تومان به حراج گذاشته شد.

پیش از این نیز همواره شماره تلفن‌های رند مشتری‌های زیادی داشته‌اند که این بار همراه اول با به مزایده گذاشتن شماره‌ تلفن‌های رند خود بازار پر رونقی برای خود ایجاد کرده است.
94110

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید