آزادی ۲ روستا در فلوجه | اتاق خبر
کد خبر: 321090
تاریخ انتشار: 6 اسفند 1394 - 18:59
آزادی ۲ روستا در شهر فلوجه و نیز رهایی ۱۷ کیلومتر از اراضی الشرقاط از یوغ تروریست های داعش از تازه ترین خبرهای امنیتی عراق به شمار می رود.

به گزارش اتاق خبر  به نقل از العهد، «جبار المعموری» یکی از رهبران نیروهای داوطلب مقابله با داعش (حشد الشعبی) امروز اعلام کرد که ارتش عراق با کمک نیروهای مردمی توانست ۱۷ کیلومتر از اراضی منطقه «الجزیره» در غرب منطقه الشرقاط را از یوغ تروریست های داعش آزاد کند.

از سوی دیگر سومریه نیوز به نقل از «عارف الجنابی» رئیس مرکز پلیس عامریه در شهر فلوجه گزارش داد: نیروهای امنیتی عراق در ادامه نبرد با گروه های تروریستی دو روستا را در جنوب فلوجه آزاد کردند.

وی با اعلام این خبر افزود: «البومناحی» و «البوهذال» دو روستای آزاد شده هستند، علاوه براین سه تپه در جنوب فلوجه نیز به دست نیروهای ارتش، پلیس عامریه و واکنش سریع و همچنین با حمایت ائتلاف مقابله با داعش و پشتیبانی جنگنده های ارتش عراق آزاد شد.

گفتنی است عملیات آزاد سازی برخی مناطق فلوجه صبح امروز آغاز شده است. در جریان این عملیات، منطقه «البودعیج» در شمال غرب عامریه نخستین منطقه ای بود که از دست داعشی ها آزاد شد و نیروهای ارتش عراق پرچم عراق را بر فراز ساختمان های این منطقه به اهتزاز درآوردند.

منبع: مهر

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید