اچ‌تی‌سی: ساعت ما صنعت ساعت‌های هوشمند را زیرورو خواهد کرد! | اتاق خبر
کد خبر: 321353
تاریخ انتشار: 8 اسفند 1394 - 08:52
فارنت نوشت: ساعت‌های هوشمند نوگل تازه باغ فناوری‌ هستند و هنوز جای پیشرفت زیادی دارند اینجاست که شرکت‌‌ها سعی دارند با نوآوری و خلاقیت محصولات متفاوتی بسازند و گوی سبقت را از سایر رقبا بربایند

اتاق خبر - اچ‌تی‌سی نیز که به نوعی می‌توان گفت قافیه گوشی‌های همراه هوشمند را باخته است در بازار ساعت‌های هوشند به دنبال بخت خود می‌گردد و مدیر ارشد این شرکت مدعی است ساعت‌ هوشمند اچ‌تی‌سی، صنعت ساعت‌های هوشمد را زیر و زِبَر خواهد کرد!

 

چِنگ وانگ، بانوی شماره یک اچ‌تی‌سی، در صحبت‌های خود در کنگره جهانی موبایل بارسلونا مدعی شد آنها در حال ساخت ساعت هوشمندی هستند که این صنعت را متحول خواهد کرد. جالب اینجاست که این مدیر بلند پایه تنها به همین جمله در خصوص ساعت هوشمند اچ‌تی‌سی اکتفا کرد و صحبتی برای امکانات تعبیه شده در این محصول به میان نیامد. در این مراسم یکی دیگر از مدیران ارشد اچ‌تی‌سی نیز حضور داشت، نایدِر چانگ (Neither Chang)، مدیر مالی اچ‌تی‌سی مدعی شد این شرکت در حال بررسی تعامل ساعت هوشمند با سایر محصولات اچ‌تی‌سی است.

شایعه ساخت ساعت هوشمند از جانب اچ‌تی‌سی امری تازه و جدید نیست از سه سال پیش تاکنون صحبت‌های زیادی در خصوص ساخت این ساعت هوشمند مطرح شده است، در حال حاضر نیز انتظار می‌رود تا دو ماه دیگر خبری از رونمایی این ساعت هوشمند مطرح نشود.

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید