خبر هفته پیش بانک مرکزی «انتخاباتی» بود | اتاق خبر
کد خبر: 321485
تاریخ انتشار: 8 اسفند 1394 - 18:48
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه تا وجود سفرهای متعدد هیأت های تجاری به کشور هنوز هیچ سرمایه گذاری واقعی در کشور انجام نشده است، گفت: در حال حاضر هنوز مبادلات بانکی ایران با کشورهای اروپایی برقرار نشده است.

اتاق خبر: اسدالله عسگراولادی با اشاره به سفر امروز هیأت سوییسی به کشور با ریاست رئیس جمهور این کشور، اظهارداشت: فعلاً صحبت‌های فعالان تجاری با هیأت سوئیسی در حد مذاکره است و هنوز به قراردادی ختم نشده است.

بنا بر این گزارش به نقل از تسنیم؛ وی با بیان اینکه با وجود سفرهای متعدد هیأت های تجاری به کشور هنوز هیچ سرمایه گذاری واقعی در کشور انجام نشده است، افزود: مهم ترین مشکل امروز ما مبادلات بانکی است که هنوز رفع نشده است.

این عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران تصریح کرد: در حال حاضر هنوز مبادلات بانکی ایران با کشورهای اروپایی برقرار نشده است.

عسگراولادی در پاسخ به پرسش که چرا بانک مرکزی هفته گذشته خبر برقراری ارتباط بانکی را اعلام کرده بود؟ گفت: بانک مرکزی انتخاباتی صحبت کرده است.

وی اضافه کرد: متأسفانه بانک های اروپایی هنوز امکان انتقال پول به ایران را ایجاد نکرده اند و هر روز وعده هایی مبنی بر حل این مشکل طی روزهای آینده می‌دهند.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید