تردد در جاده های زنجان با زنجیر چرخ امکان پذیر است | اتاق خبر
کد خبر: 322428
تاریخ انتشار: 11 اسفند 1394 - 08:02
مسئول مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان:
مسئول مرکز مدیریت راه های استان زنجان گفت: با توجه به بارش باران و برف و وقوع کولاک تردد در جاده های استان زنجان با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

اتاق خبر- مسئول مرکز مدیریت راه های استان زنجان گفت: با توجه به بارش باران و برف و وقوع کولاک تردد در جاده های استان زنجان با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

مسعود خوشکام افزود: در حال حاضر با توجه به بارش برف و باران که از دو روز گذشته در استان شروع شده کولاک در برخی از محورهای مواصلاتی استان زنجان حاکم است. 

وی اظهار کرد: مه غلیظ در محورهای زنجان به طارم (گردنه ذاکر و خانچای)، تهم به چورزق (گردنه آق گدیک) و بادامستان حاکم است و تردد به سختی صورت می گیرد.

مسئول مرکز مدیریت راه های استان زنجان گفت: محورهای زنجان به بیجار، زنجان به قزوین، زنجان به تبریز هم شاهد بارش برف است. 

خوشکام افزود: با توجه به بارش برف سطح جاده ها لغزنده است و رانندگان باید خودرو خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند و از سرعت غیر مجاز بکاهند و در رانندگی دقت کنند.

خوشکام تاکید کرد: با توجه به حاکم بودن مه در برخی از مواصلاتی استان دید بسیار ضعیف است و رانندگان باید آستانه دید خود را وسیع کنند.

وی افزود: کسانی که قصد مسافرت دارند با ارسال پیامک به سامانه ۱۰۰۰۲۴۱۱۴۱ یا از طریق تلفن گویای ۱۴۱ از باز بودن راه ها باخبر شوند.

خوشکام به وضعیت راه های ارتباطی روستایی در استان زنجان اشاره کرد و گفت: تاکنون مشکلی در این محورها به وجود نیامده و تردد انجام می شود. 

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید