جایگاه چهارم را نشانه گرفته ایم | اتاق خبر
کد خبر: 323582
تاریخ انتشار: 15 اسفند 1394 - 23:28
منصوریان:
علیرضا منصوریان با حضور در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از "ورزش سه"، سرمربی نفت در ابتدای صحبت هایش با تشکر از رسانه ها بابت پوشش درگذشت مربی بدنساز تیمش فوت دارستانی را بار دیگر به خانواده وی و جامعه فوتبال تسلیت گفت.

منصوریان در ادامه درباره این دیدار گفت: اگر بتوانیم از شرایط میزبانی مان استفاده کنیم و در این شرایط سخت روحی و روانی استفاده کنیم مطمئنا به نتیجه خواهیم رسید. بازیکنها با توجه به اتفاقات اخیر همقسم شدند تا پایان مسابقات بردها را به خانواده ایشان تقدیم کنند.

وی ادامه داد: با توجه به نتایجی که رقم خورده ما جایگاه چهارم را نشانه گرفته ایم.

سرمربی نفت در مورد شرایط مالی این تیم گفت: اینطور نیست که وقتی عزیزی می گوید ما علاقه ای به تیمداری نداریم حق 17 میلیون شهروند تهرانی را نادیده بگیریم. ما در گذشته با تجربه ای که از منحل شدن تیم هایی مثل بانک ملی، پوران و... به دست آوردیم.

عملکرد نفت در فصل گذشته با لبخندی که با حیدر گفتن هایش در جده و ... به جا گذاشت نمی توان قیمت گذاری کرد. ما نیاز به ردیف بودجه داریم برای آینده نفت. نمی شود یک روز عزیزی بیاید و بگوید فوتبال را دوست دارم و عزیز دیگر بگوید نمی خواهم. ما امروز برای گرفتن هتل هم مشکل داشتیم و این در شان نفت و بازیکنان این تیم نیست.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید