رشد حقوق مدیرعامل بی‌پی باوجود ضرر 6.5 میلیاردی | اتاق خبر
کد خبر: 323820
تاریخ انتشار: 16 اسفند 1394 - 19:52
ماه گذشته بریتیش پترولیوم یک زیان 6.5 میلیارد دلاری را برای سال 2015 گزارش داد به طوریکه درآمد خالص این شرکت از 12.1 میلیارد دلار در سال 2014 به 5.9 میلیارد دلار سقوط کرده است.

اتاق خبر: بریتیش پترولیوم می‌گوید باید رقابتی باقی بماند و هزینه خدمات این شرکت از بیشتر رقبای آمریکایی اش کمتر است.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ بریتیش پترولیوم در گزارش سالانه خود اعلام کرد مدیران اجرایی این شرکت در سال 2015 هیچ افزایشی در حقوق پایه نداشته اند و مقامات ارشد نیز در این سال هیچ افزایش حقوقی نداشته اند.

این شرکت افزود: مجموع پرداختی ها به باب دادلی با پرداخت‌هایی به برنامه مستمری وی در آمریکا افزایش یافته و این افزایش از پاداش‌های عقب افتاده وی تامین شده است.

آن داولینگ رئیس کمیته درآمد بریتیش پترولیوم می‌گوید: این شرکت در سال 2015 عملکرد مقتدرانه ای در بخش فعالیت‌ها و ایمنی داشته است. جریان فعال نقدینگی شرکت و سود هزینه جایگزینی، هر دو بالاتر از هدفگذاری صورت گرفته برای سال 2015 هستند.

داولینگ گفت: قیمت نفت از کنترل بریتیش پترولیوم خارج است ولی مقامات اجرایی در مدیریت امور عملکرد مقتدرانه ای داشته اند و مسئول آن هستند.

این شرکت نفتی گفت: اگرچه هزینه های صنعت نفت پس از کاهش 70 درصدی قیمت نفت طی 20 ماه گذشته به شدت پایین آمده، این یک دوره سخت تغییرات شدید برای این صنعت همزمان با سازگار شدن با واقعیتهای جدید است.

بریتیش پترولیوم اعلام کرده که انتظار دارد قیمت نفت در آینده نزدیک پایین بماند.

کارل هنریک سوانبرگ رئیس هیئت مدیره بریتیش پترولیوم گفت: در دوران کنونی قیمت پایین نفت، بریتیش پترولیوم قصد دارد مطمئن شود که سرمایه گذاری ها و توزیع جریان فعال نقدینگی بین سهامداران انجام شود.

وی افزود: ما پیش‌بینی می‌کنیم که تمام اقداماتی که ما انجام می‌دهیم تورم منفی بیشتر و نقطه تعادل مجدد را به کمتر از 60 دلار در هر بشکه برساند.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید