برخی منتظر اعتراض اصولگرایان بودند تا فتنه 88 را ماله‌کشی کنند | اتاق خبر
کد خبر: 324154
تاریخ انتشار: 18 اسفند 1394 - 01:10
احمد خاتمی:
میزان نوشت: منتخب مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اصلاح‌طلبان از نجابت اصولگرایان مبهوتند افزود: مجلس شورای اسلامی فقط در تهران خلاصه نمی‌شود و تا اینجا بحمدالله حرف اول را اصولگرایان می‌زنند.

اتاق خبر - حجت الاسلام سیداحمد خاتمی در جمع پرسنل و سربازان تیپ 83 گفت: خواست اصحاب فتنه و توقع آنها این بود که اصولگرایان بعد از انتخابات مقابل استانداری‌ها و فرمانداری‌ها تجمع کرده و اعتراض کنند تا بدین وسیله فتنه 88 را ماله‌کشی کنند! ولی من از جلسات محرمانه آنها خبر دارم که از نجابت اصولگرایان مات و مبهوت و انگشت به دهان مانده‌اند چرا که آنها در فتنه 88 هر کاری که خواستند کردند و بجز عملیات مسلحانه از انجام هر خیانت و جنایتی فروگذار نکردند به گونه‌ای که خیابان‌های تهران تبدیل به میدان جنگ شده بود اما از این طرف این عزیزان این چنین عفیفانه و نجیبانه رای مردم را پذیرفتند.

منتخب مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری افزود: بحمدالله مجلس خبرگان کاملا ولایی است و مجلس شورای اسلامی هم که فقط در تهران خلاصه نمی‌شود و تا اینجا بحمدالله حرف اول را اصولگرایان می‌زنند اما باید مراقب باشیم در نقشه دشمن بازی نکنیم چراکه آنها امروز و پس از شکست ناشی از حضور مردم، به دنبال دو قطبی کردن تهران و استان‌های دیگر هستند.

وی گفت: یک نفر از اصلاح‌طلبان گفته است توسعه سیاسی در تهران 100 و در مراکز استان‌ها 50 و در شهرستان‌ها 30 است؛ یک نفر هم از این طرف گفته مردم تهران اهل کوفه هستند، هر دو غلط است، چطور مردم تهران اهل کوفه هستند این مردمی که در راهپیمایی به این با عظمتی 22 بهمن شرکت کردند، از کجا آمدند؟ قطعا نباید به مردم اهانت کرد، کم کاری خودمان را به پای مردم نگذاریم. حال آنکه حقیقت جز این نیست که هر کس که رای داده دوستدار نظام بوده و این نکته اهمیت دارد.

امام جمعه موقت تهران در ادامه با ارزشمند دانستن تجاهر به ارزش‌های انقلابی از نگاه مقام معظم رهبری افزود: ما عنوان اصولگرایی را عنوان حزب و دسته نمی‌دانیم؛ بلکه جریان انقلاب اسلامی می‌دانیم و هر عنوانی که می‌خواهید به ما اطلاق کنید ما فقط عنوان ارزشمند ولایتمداری را برای خود بر می‌گزینیم؛ در دفاع از ارزش‌های انقلاب ایستاده‌ایم و اجازه نمی‌دهیم دنیای استکبار بر ایران اسلامی سلطه پیدا کند.

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید