نقاط حادثه خیز در جاده های استان زنجان ایمن سازی شده اند | اتاق خبر
کد خبر: 324483
تاریخ انتشار: 19 اسفند 1394 - 03:22
مدیر راهداری راه و شهر سازی استان زنجان:
مدیر راهداری اداره کل راه و شهر سازی استان زنجان گفت: این اداره کل برای ایمن سازی نقاط حادثه خیز اقدامات خوبی انجام داده و نقاط حادثه خیز در جاده های استان زنجان ایمن سازی شده اند.

اتاق خبر- مدیر راهداری اداره کل راه و شهر سازی استان زنجان گفت: این اداره کل برای ایمن سازی نقاط حادثه خیز اقدامات خوبی انجام داده و نقاط حادثه خیز در جاده های استان زنجان ایمن سازی شده اند.

جواد یوسفی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: در راستای ارائه خدمات به مسافران نوروزی ۴۲۵ راهدار با ۲۲۶ ماشین آلات سبک و سنگین به مسافران نوروزی خدمات ارائه خواهند داد.

وی  اظهار کرد: مواقعی که بارش در استان حاکم باشد ۵۰ راهدارخانه که در استان داریم نسبت به بحث نمک پاشی و ماسه خدمات ارائه می کنند.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهر سازی استان زنجان گفت: این سازمان از مدتها قبل برای پذیرایی از مسافران نوروزی نسبت به لکه گیری جداول، معابر، نوسازی و خط کشی راهها اقدام خواهد کرد.

یوسفی افزود: در این ایام بیش از پنج اکیپ تجهیزات گاردریل در محورهای مواصلاتی آماده ارائه خدمات هستند.

وی، با اشاره به اینکه طرح نوروزی از ۲۵ اسفند ماه شروع و تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده ادامه دارد گفت: همزمان با سراسر کشور این طرح هم در استان اجرا می شود.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهر سازی استان زنجان یادآور شد: سامان دهی  مناسب جاده های استان زنجان انجام شده است. طبق سال های گذشته این اکیپ ها در ۲۸ نقطه تعیین شده، مستقر هستند.

یوسفی تصریح کرد:  ۲۸ اکیپ راهداری در بحث ترافیکی، بارش برف و وقوع حوادث گوناگون در ایام نوروز فعالیت خواهند کرد.

وی افزود: این اداره کل برای ایمن سازی نقاط حادثه خیز در استان اقدامات خوبی انجام داده و محور زنجان به قزوین برای عید نوروز به خوبی ساماندهی و ایمن سازی شده است.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید