در انتخابات مجلس خبرگان یک ریال هم خرج نکردم | اتاق خبر
کد خبر: 324484
تاریخ انتشار: 19 اسفند 1394 - 03:28
آیت‌الله خاتمی در ضیافت شام خبرگان:
عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: برخوردی که امروز آیت‌لله یزدی در نطق صبح مجلس خود داشتند مایه افتخار روحانیت و راز محبوبیت آنان است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله سیداحمد خاتمی عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری امروز در ضیافت شام نوزدهمین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: برخوردی که امروز آیت‌الله یزدی در نطق خود داشتند مایه افتخار روحانیت است.

وی افزود: تعبیری که آیـت‌الله یزدی داشتند مبنی براینکه از کسانی که به من رأی نداده‌اند تشکر می‌کنم، نشان از نقش روحانیت در طول تاریخ و راز محبوبیت آنان است.

آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه در مسئله رقابت‌ها شکوه خاصی در بین روحانیت بود، گفت: بنده در انتخابات مجلس خبرگان یک ریال هم خرج نکردم و تنها هزینه من کرایه یک کوپه قطار از قم به کرمان بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: تأسف می‌خورم از اینکه در پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری بزرگانی همچون آیت‌الله یزدی و مصباح را در جمع خود نداریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ در انتخابات اخیر جنس خبرگان خود را نشان داد و بسیاری از عظام نیز همین‌طور بنابراین امیدواریم این منش برای همیشه در تاریخ خبرگان ثبت شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید