۱۱۷ جایگاه سوخت در اردبیل آماده خدمات‌رسانی به گردشگران شد | اتاق خبر
کد خبر: 325140
تاریخ انتشار: 22 اسفند 1394 - 00:04
در آستانه آغاز سفرهای نوروزی؛
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: به منظور خدمات‌رسانی مطلوب به گردشگران نوروزی هم اکنون بالغ بر ۱۱۷ جایگاه سوخت بنزین و گاز در این استان آماده شده است.

اتاق خبر- مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: به منظور خدمات‌رسانی مطلوب به گردشگران نوروزی هم اکنون بالغ بر ۱۱۷ جایگاه سوخت بنزین و گاز در این استان آماده شده است.

محمود آقامحمدیان صبح جمعه در حاشیه بازدید از جایگاه‌های سوخت‌رسانی اردبیل تصریح کرد: از این تعداد ۵۷ باب جایگاه سوخت بنزین و گازوئیل شامل چهار باب شرکتی، ۴۳ باب اختصاصی، پنج فروشندگی سکودار بنزین و پنج جایگاه متمرکز سه ماده نفتی است.

وی اضافه کرد: جایگاه‌های CNG منطقه نیز شامل ۲۰ باب جايگاه دومنظوره مواد نفتی و CNG و ۴۰باب جايگاه تك منظوره CNGدر مجموع ۶۰ جايگاه CNG است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل با بیان اینکه از اين تعداد ۲۶ باب جايگاه در ناحيه مركزی استان فعالیت می کنند، متذکر شد: مابقی در ساير نواحی جنوبی و شمالس منطقه احداث شده و کمبودی در این زمینه وجود ندارد.

وی با اشاره به بازرسی این مراکز با هدف اطمینان از خدمت‌رسانی مطلوب جایگاه‌ها در ایام عید افزود: به‌ویژه جایگاه‌های در مسیر تردد مسافران و گردشگران به صورت مکرر بازرسی شده و تمامی خدمات آن‌ها پایش و کنترل می‌شود.

آقامحمدیان تأکید کرد: در بازرسی و نظارت فعالیت شبانه‌روزی جایگاه، آماده بودن تلمبه و نازل‌های سوخت‌گیری، نظافت مطلوب محوطه و سرویس‌های بهداشتی، و آراستگی ظاهری جایگاه‌ها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

وی با اذعان به اینکه تاکنون چند مرحله بازرسی انجام شده و تذکراتی به برخی جایگاه‌ها ارائه شده است، اضافه کرد: تأکید ما بر این است که تا آغاز سفرهای نوروزی جایگاه‌ها تمامی اشکالات خود را مرتفع کنند و به شکل مطلوب خدمت‌رسانی داشته باشند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل در خصوص میزان سوخت ذخیره استان برای استفاده مسافران و گردشگران متذکر شد: با بررسی وضعیت مسافرت‌ها در سال‌های اخیر مقدار سوخت موردنیاز تأمین شده و کمبودی در این خصوص نداریم.

وی با اشاره به تداوم بازرسی‌ها حتی بعد از تعطیلات تصریح کرد: برای حصول اطمینان از خدمت‌رسانی مناسب جایگاه‌ها بازرسی و نظارت تا ۲۰ فرودین تداوم خواهد داشت.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید