وزیر رفاه: راستگو، پیرو راه شهداست | اتاق خبر
کد خبر: 325368
تاریخ انتشار: 22 اسفند 1394 - 20:29
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کسی که دروغ نمی گوید و راستگوست، پیرو راه شهداست؛ شهدای ما برای جاه طلبی و سرزمین گشایی حرکت نکردند چون امامشان، امام صلح، دوستی و امنیت بود.

اتاق خبر: علی ربیعی روز شنبه در مراسم تجلیل از خانواده 60 شهید سازمان تامین اجتماعی افزود: شهدا برای صلح و امنیت به جنگ رفتند و آن که بزرگ ترین بداخلاقی ها را می کند مدافع شهدا نیست چرا که شهدا و خانواده آنان، مظهر اعتماد اجتماعی هستند.
بنا بر این گزارش به نقل از ایرنا؛ وزیر کار گفت: یکی از کلید واژه های وصیت نامه های شهدا عدالت است و شهدا برای احیای عدالت در جامعه رفتند و هر کس در مسیر عدالت حرکت کند در مسیر خون شهدا حرکت کرده است.
وی با بیان اینکه شهدا برای حفظ آبروی ملت رفته اند و هر کسی که آبروی کسی را می برد در مسیر مخالف شهدا حرکت می کند؛ شهدا همه با هم بودند و امروز کسی در مسیر خون شهید حرکت می کند که یکپارچگی ملت را دنبال می کند و امروز ما می خواهیم اهداف شهدا را دنبال کنیم.
وی در ادامه اظهار کرد: آنچه بیش از همه یاد شهدا را زنده نگه می دارد این است که درک کنیم این ها برای چه شهید شده اند، شهدا برای عزت جامعه شهید شده اند و اگر کسی می خواهد راه شهدا را دنبال کند باید عزت جامعه را بالا ببرد.
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی همچنین گفت:من یقین دارم حجت الاسلام و المسلمین روحانی (رئیس جمهوری ) عاشق رهبری است و خودش را عضو خانوده شهدا می داند.
مراسم تجلیل از 60 شهید سازمان تامین اجتماعی امروز شنبه به مناسبت 22 اسفند و روز شهید در محل هتل هما با حضور حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در حال برگزاری است.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید