بنزما گلزن قهاری نیست | اتاق خبر
کد خبر: 325412
تاریخ انتشار: 22 اسفند 1394 - 23:00
دشان:
دیدیه دشان،‌سرمربی فرانسه معتقد است که بنزما هیچگاه مهاجم قهاری نخواهد شد ولی همچنان به تمجید از مهاجم رئال مادرید پرداخت.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از"ورزش سه"،‌بنزما که متهم به اخاذی از والبوئنا بود،‌به خاطر همین اتهام از همراهی تیم ملی فرانسه محروم بود. روز جمعه این محرومیت توسط دادگاه لغو شد و او حالا می‌تواند به اردوی تیم ملی فرانسه برای یورو 2016 اضافه شود. در حالی که دشان از مهاجم 28 ساله در یورو استفاده خواهد کرد،‌عنوان کرد که نباید از او انتظارات یک مهاجم را داشت.
او گفت:" بنزما هیچگاه به یک گلزن قهار تبدیل نمی‌شود،‌حتی اگر چنین چیزی از او انتظار برود. او بیشتر به ساختار بازی تیم کمک می‌کند. در غیر این صورت،‌او در رئال مادرید تحت هدایت ژوزه مورینیو،‌کارلو آنچلوتی،‌رافا بنیتس و زیدان برای 5 سال فیکس نمی‌بود. هر تیم ملی به چنین مهاجمی نیاز دارد."
دشان ادامه داد:" در مادرید، مسئولیت گلزنی با بازیکنان دیگری است. در تیم ملی فرانسه وقتی گل نمی‌زند همه انتقادات از او می‌شود. او خیلی خوب در بازی‌ها مشارکت می‌کند. از او همیشه انتظار گلزنی می‌رود زیرا کریم بنزما در رئال مادرید بازی می‌کند ولی اینطور نیست. او جنگنده نیست. گاهی به خاطر اینکه کمتر در بازی درگیر است از او انتقاد می‌شود. با او در این زمینه صحبت کرده ام. به دیگر بازیکنان هم بستگی دارد."
بنزما در 81 بازی ملی برای فرانسه 27 گل به ثمر رسانده است.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید