بارسا توقف ناپذیر به نظر می‌رسد | اتاق خبر
کد خبر: 325537
تاریخ انتشار: 23 اسفند 1394 - 03:58
انریکه:
سرمربی بارسلونا به شدت از نمایش تیمش در فصل جاری به وجد آمده است.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از "ورزش سه"، بارسلونا در ادامه روند پیروزی های خیره کننده اش در فصل جاری این بار نیز موفق شد تیم ختافه را در نوکمپ با شش گل از پیش رو بردارد. لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا، پس از این دیدار در نشست خبری حاضر شد.

انریکه به خبرنگاران گفت:" تیم فوق العاده خاصی داریم. گاهی اوقات این طور به نظر می رسد که تیم های حریف هیچ کاری نمی توانند برابر ما انجام دهند. باعث افتخار است که در چنین وضیعیت قرار گرفته ایم. زمانی که این چنین بازی می کنیم، کار برای حریفانمان واقعا دشوار می شود. در لحظات شیرینی قرار داریم و تیم از اعتماد به نفس بسیار زیادی برخوردار است."

انریکه در ادامه پیرامون نیمکت نشینی سوارز و بازی کردن منیر گفت:" تصمیم گرفتم که سوارز بازی نکند چرا که او 850 هزار بازی و 850 هزار دقیقه است که در ترکیب ما حضور دارد. منیر عملکرد بسیار خوبی داشت. چه از لحاظ گلی که به ثمر رساند و چه از لحاظ عملکردی که در پارامترهای دفاعی از خود نشان داد."

سرمربی بارسلونا در پایان پیرامون دعوت سرخیو روبرتو به تیم ملی اسپانیا گفت:" اگر من سرمربی اسپانیا بودم، روبرتو را به تیم ملی دعوت می کردم. من از عملکرد او در تمامی پست ها رضایت دارم."

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید