مجلس آینده معجزه نمی‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 325972
تاریخ انتشار: 25 اسفند 1394 - 12:51
موسوی‌لاری در همایش حزب ندای ایرانیان:
عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت:‌ مجلس آینده فراتر از توانایی‌ها معجزه عجیب و غریبی نمی‌کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالواحد موسوی لاری عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در همایش تقدیر از فعالان ستادهای انتخاباتی این حزب که عصر امروز در تالار پیامبر اعظم(ص) وزارت ارتباطات برگزار شد، اظهار داشت: ما دو تجربه انتخابات سال 84 و 92 را داریم که نتایج متفاوتی را دارند.

وی افزود: تجربه اول انتخابات سال 84 است که جریان تحول‌خواه ها علی‌رغم در اختیار داشتن دو قوه مجلس، نتوانست پیروزی و موفقیتی را به دست آورد و تجربه دوم نیز تجربه سال 92 است که علی‌رغم در اختیار نداشتن مجلس و دولت نتیجه مناسبی به دست آمد که این نتیجه حاصل تعامل، واقع‌گرایی و فاصله گرفتن از مطالبات حداکثری بود.

موسوی لاری در همین زمینه خاطرنشان کرد: احزاب و تشکل‌ها، تجربه 92 را نصب‌العین قرار دادند و در این انتخابات نیز اختلاف‌نظرها را کنار گذاشته و بر اشتراک‌نظرها تکیه کردند.

وی با بیان اینکه مردم تهران با هوشیاری کامل حرکت جریان‌های سیاسی را امضا کرده‌اند، گفت: بخش اصلی این مسئله این بود که مردم رفتار خردورزانه جریانات سیاسی که گرایش تفرقه‌افکنانه داشت را کنار گذاشته و به هم‌گرایی رسیدند را امضا کردند.

عضو شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در ادامه با بیان اینکه مردم در انتخابات نشان دادند که مطالبات خارج از توان مجلس نمی‌خواهند. مردم می‌دانند مشکلات معیشتی یک شبه حل نمی‌شود و می‌دانند که چه مشکلاتی از دولت 8 ساله سابق، ایجاد شده است.

وی افزود: مجلس آینده فراتر از توانایی‌ها معجزه عجیب و غریبی نمی‌کند و مردم انتظار دارند مجلس با آرامش و امید به بهبود مسائل و مشکلات معیشتی مردم بپردازد.

موسوی لاری اظهار داشت:‌ اشتغال و جذب سرمایه اعم از بخش خصوصی و دولتی همتی است که دولت و مجلس حامی کلان دولت باید به آن توجه کنند.

وی در پایان با بیان اینکه برای اولین بار بود که مردم تهران کاملا لیستی و جبهه‌ای رأی دادند، گفت: پیام لیستی رأی دادن توسط مردم، این است که آنها این شیوه را امضا کرده‌اند و موردتأیید آنها قرار گرفته است.

انتهای پیام/

کد: 94108

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید