خدمت به مردم اراده حاکم بر دور دهم مجلس شورای اسلامی | اتاق خبر
کد خبر: 326479
تاریخ انتشار: 26 اسفند 1394 - 15:34
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و گو با اتاق خبر مطرح کرد:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: به نظر می رسد اراده حاکم بر مجلس دهم خدمت به مردم و حل مشکلات آن ها خواهد بود و رونق اشتغال و رهایی از مشکلات اقتصادی در اولویت کاری قرار خواهد گرفت.

 اتاق خبر- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه یکی از رویدادهای مبارکی که در دوره جدید مجلس شورای اسلامی شاهد هستیم، ورود افراد و چهره های نزدیک به دولت است؛ اظهار کرد: قطعا حضور این اشخاص در تحقق اهداف اقتصادی دولت موثر خواهد بود.

ابراهیم نکو در گفت و گو با اتاق خبر افزود: اگر مجلس دهم به حاشیه های سیاسی ورود پیدا نکند، مطمئنا این مجلس عملکرد خوبی از خود در سال 95 به نمایش خواهد گذاشت.

وی تصریح کرد: به نظر می رسد اراده حاکم بر مجلس دهم خدمت به مردم و حل مشکلات آن ها خواهد بود و رونق اشتغال و رهایی از مشکلات اقتصادی در اولویت کاری قرار خواهد گرفت.

نکو تاکید کرد: لازمه تحقق انتظارات مردم این است که مجلس شورای اسلامی مسائل سیاسی را به کناری نهند و در صحن علنی مجلس تنها تمرکز خود را بر روی آنچیزی که قانون حکم می کند، قرار دهند.

نکو در خصوص نقاط قوت مجلس نهم گفت: تاکید بر قانون رفع موانع تولید که لایحه آن توسط دولت تقدیم شد تا حدی توانست دغدغه های فعالان اقتصادی را برطرف کند. همچنین همدلی در جهت رفع مشکلات ناشی از تحریم ها نیز از دیگر نقاط قوت مجلس نهم بود.

وی عبور برخی از نمایندگان مجلس از خطوط تعریف شده که سبب شد پایگاه مردمی برخی از دولتمردان تضعیف شود را از نقاط منفی مجلس نهم دانست و اذعان کرد: مردم با حضور خود در مرحله اول انتخابات به رفتارهای اینگونه اشخاص پاسخ دادند و مانع حضور مجدد آن ها در دوره بعدی شدند.

نکو تصریح کرد: در سال 95 مردم انتظار خواهند داشت که آثار توافقات هسته ای را بر معیشت خود ببینند، لذا نمایندگان دوره دهم نیز تمام تلاش و اهتمام خود را در مسیر تصویب قوانین و لوایحی که موجبات رضایت مردم را فراهم کند، قرار خواهند داد.

وی تصریح کرد: مادامی که شیوه مدیریتی در سال 95 نسبت به گذشته تغییر کند، به فراخور این موضوع مردم به این مهم که در دولت اراده کافی برای رفع مشکلات وجود دارد، ایمان خواهند آورد.

94106 ت 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید