بارش برف در اکثر مناطق کوهستانی گیلان | اتاق خبر
کد خبر: 326770
تاریخ انتشار: 27 اسفند 1394 - 19:10
دیر راهداری گیلان گفت: بارش برف از نظر سطحی اکثر مناطق کوهستانی استان را در برگرفته است.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از ایسنا، محمود ایران پرست با بیان اینکه بارش برف دو روز قبل درمحورهای کوهستانی استان آغاز شده است، گفت:خوشبختانه با تلاش شبانه روزی همکاران راهداری، کلیه محورهای کوهستانی باز و تردد در آنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

 

وی افزود: با توجه به عبور سامانه بارش زا از استان، تمهیدات لازم برای رفع یخ زدگی محورها صورت گرفته است و اکیپ‌های راهداری در محورهای کوهستانی برای یخ زدایی محورها در آماده باش هستند.

 

مدیر راهداری گیلان با بیان اینکه میزان بارش برف از نظر سطحی اکثر مناطق کوهستانی استان را در برگرفته است گفت:در حال حاضر بارش خفیف برف در محور اسالم به خلخال ادامه دارد و ارتفاع آن به 50 سانتیمتر می‌رسد و تمامی راهداران منطقه در بازگشایی راه‌ها فعالیت دارند.

 

ایران پرست ادامه داد: در محور پونل-خلخال وگردنه حیران ارتفاع برف به 45 سانتیمتر می‌رسد. در محورهای کوهستانی حشمت آباد، کلیشم رودبار، شوک، ملکوت، املش، ولات محله رودسر برف در حد سفید پوش، اشکورات رودسر، بلوردکان، خصیل دشت املش و ماسوله، ارتفاع برف 15 سانتیمتر و در ارتفاعات شفت و ماسال ارتفاع برف به 10 سانتیمتر می‌رسد.

 

وی از تمامی مسافران و رانندگانی که قصد عبور از محورهای مختلف استان را دارند، درخواست کرد قبل از حرکت از طریق شماره ارتباطی 141 و یا تلفن 33311111 – 013 تماس بگیرند.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید