کاهش ۷ درصدی جانباختگان تصادفات جاده ای از زمان اجرای طرح نوروزی | اتاق خبر
کد خبر: 327620
تاریخ انتشار: 5 فروردین 1395 - 01:08
فرمانده نیروی انتظامی:
فرمانده نیروی انتظامی با اعلام اینکه وضعیت امنیتی در شهرها، روستاها و جاده ها بسیار مطلوب است، از کاهش ۷ درصدی تلفات سوانح جاده ای از زمان اجرای طرح نوروزی تا روز سوم فروردین ماه خبر داد.

اتاق خبر- فرمانده نیروی انتظامی با اعلام اینکه وضعیت امنیتی در شهرها، روستاها و جاده ها بسیار مطلوب است، از کاهش ۷ درصدی تلفات سوانح جاده ای از زمان اجرای طرح نوروزی تا روز سوم فروردین ماه خبر داد.

سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید از مانیتورینگ فرماندهی انتظامی استان قم در جمع خبرنگاران، علت افزایش آمار تصادفات روز گذشته نسبت به روزهای قبل را بارندگی و لغزندگی جاده ها عنوان کرد و از شهروندان و مسافران نوروزی خواست ضمن رعایت قوانین و مقررات رانندگی، به توصیه های همکاران عزیز بنده در جاده ها و داخل شهرها توجه و عمل کنند.

وی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته وضعیت امنیتی در شهرها، روستاها و جاده ها بسیار مطلوب بوده است.

این مسئول انتظامی ادامه داد: آخرین آمارها از وضعیت ترافیکی جاده ها در سطح کشور نشان می دهد از ۲۵ اسفند تا سوم فروردین ( به مدت ۸ روز) در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته جان باختگان سوانح رانندگی حدود ۷ درصد کاهش داشته که از این بابت خدا را شاکریم.

وی ادامه داد: امیدوارم تمام زائران و مسافران در پناه امنیت و نظم و آرامشی که در کشور عزیزمان وجود دارد، ایام خوبی را سپری کنند.

فرمانده ناجا اضافه کرد: استان قم نیز همانند همه استان ها فعالیت خوبی را از دوره ای که مشخص کردیم، داشته و بررسی های صورت گرفته نشانگر کاهش آمار جرائم است.

سردار اشتری در خاتمه گفت: همچنین تخلفات، تصادفات و تلفات ناشی از آن طی این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته به همت همکارانم در استان و نیز همکاری مردم عزیز و رانندگان کاهش پیدا کرده است.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید