حضور ۴۷۰هزار مسافردرکرمانشاه | اتاق خبر
کد خبر: 327655
تاریخ انتشار: 5 فروردین 1395 - 08:53
فرماندار کرمانشاه خبر داد:
فرماندار کرمانشاه از حضور ۴۷۰ هزار مسافر نوروزی در کرمانشاه تا پایان سومین روز از نوروز ۹۵ خبر داد.

اتاق خبر- فرماندار کرمانشاه از حضور ۴۷۰ هزار مسافر نوروزی در کرمانشاه تا پایان سومین روز از نوروز ۹۵ خبر داد.

فضل الله رنجبر اظهار داشت: از ابتدای تعطیلات بیش از ۴۷۰ هزار مسافر نوروزی به کرمانشاه وارد شده اند که بیش از ۳۰ هزار نفر از مجموعه تاریخی و گردشگری طاقبستان بازدید کرده اند. 

فرماندار کرمانشاه با اشاره به استقبال گسترده مسافران نوروزی از کرمانشاه جهت آشنایی با فرهنگ و آثار تاریخی آن، خاطر نشان کرد: در ساعات اولیه نوروز به همراه جمعی از مسئولان در فرودگاه کرمانشاه با گل و شیرینی از مسافران نوروزی استقبال شد.

وی همچنین به بازدید از بقاع متبرکه به ویژه امام زاده ابراهیم (ع) طاقبستان طی امروز به همراه مسئولان اداره اوقاف استان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: در این اماکن متبرکه غرفه ها و نمایشگاه های بسیاری با برنامه های متنوع از جمله پاسخگویی به مسائل شرعی مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.

رنجبر همچنین به برپایی سفره های نوروزی در بقاع متبرکه اشاره کرد و ابراز داشت: مسافران از تدابیر اندیشیده شده و امکانات تفریحی و رفاهی در کرمانشاه ابراز رضایت داشته اند.

وی با اشاره به اسکان ۳۵ هزار مسافر نوروری در اقامتگاهای آموزش و پرورش، افزود: شب گذشته نیز ۴ هزار نفر مسافر در مدارس شهر کرمانشاه اسکان داده شدند.

فرماندار کرمانشاه اظهار داشت: همچنین به دلیل حجم گسترده ورود مسافران در شب گذشته بیش از ۵۰ خانوار در سالن اجتماعات جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه اسکان و پذیرش شدند.

منبع: مهر 

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید