جاده ها لغزنده است | اتاق خبر
کد خبر: 328114
تاریخ انتشار: 8 فروردین 1395 - 11:44
یک مقام پلیس راهور
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور نیروی انتظامی به رانندگان توصیه کرد با توجه به لغزندگی سطح جاده ها بویژه در محورهای کوهستانی لازم است خودروی خود را به تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ مجهز کنند.

اتاق خبر- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور نیروی انتظامی به رانندگان توصیه کرد با توجه به لغزندگی سطح جاده ها بویژه در محورهای کوهستانی لازم است خودروی خود را به تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ مجهز کنند.

سرهنگ نادر رحمانی روز یکشنبه افزود: سطح راه ها در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، ایلام، قزوین، گیلان، لرستان، همدان، تهران، هراز و مازندران لغزنده است.
وی اضافه کرد: لازم است با پیش بینی صورت گرفته و ادامه بارش برف و باران تا پایان هفته و احتمال کاهش دما در محورهای کوهستانی ، رانندگان به تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ برای بازگشت مجهز باشند.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور نیروی انتظامی تاکید کرد: همچنین رانندگان باید سرعت وسیله نقلیه خود را کاهش داده با چراغ روشن حرکت کرده و کمرند ایمنی تمام سرنشینان خودرو بسته باشد.
رحمانی همچنین از بازگشایی جاده چالوس در ساعت 9 صبح امروز خبر داد و گفت: این محور از ساعت سه صبح روز گذشته به دلیل یک فقره تصادف خسارتی چند وسیله ای و در ریزش کوه محور کندوان مسدود شده بود که اکنون بازگشایی شده و ترافیک در این محدوده نیمه سنگین است.
به گفته وی ، ترافیک در سایر محورها روان گزارش شده است.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن 88255555(10 خط) و 120 بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.
همچنین در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

منبع: ایرنا 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید