اقامت 6.4 میلیون مسافر - شب در مازندران | اتاق خبر
کد خبر: 328187
تاریخ انتشار: 9 فروردین 1395 - 04:58
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران گفت: از آغاز طرح نوروزی تاکنون شش میلیون و ۴۳۱ هزار و ۶۱ نفر شب در استان اقامت کردند.

 

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، دلاور بزرگ نیا بعدازظهر شنبه در نشست با خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران تعداد تشویق تأسیسات گردشگری، اقامتی، پذیرایی، دفاتر خدمات مسافرتی و صنوف مختلف عرضه مواد غذایی ۱۳۳ مورد و تذکر و اخطار کتبی را ۱۶۱ مورد اعلام کرد.

وی تعداد بازدید از سطح شهر را ۳۴ هزار و ۲۲۲ مورد و مراکز اقامتی را ۸ هزار و ۱۲۱ مورد عنوان و تعداد نظارت بر مراکز تهیه و توزیع اماکن عمومی را پنج هزار و ۵۷۱ مورد، مواد غذایی فاسد کشف و معدوم شده چهار هزار و ۴۴۱ کیلوگرم، فوت‌شدگان ناشی از تصادف و تروما را ۲۱ نفر، تعداد تصادفی پذیرش‌شده در مراکز درمانی و اورژانس هزار و ۱۳۲ نفر، مأموریت‌های تصادفی و غیر تصادفی چهار هزار و ۱۸۴ نفر، اخطار بهداشتی ۷۲۹ نفر و اماکن بهداشتی تعطیل‌شده ۱۸ مورد اعلام کرد.

بزرگ نیا تعداد زائرین اماکن مذهبی و متبرکه را ۹۶۰ هزار و ۵۰۶ نفر، نمایشگاه‌های فرهنگی، هنری و صنایع‌دستی نوروزی را ۲۰ عدد عنوان و اظهار داشت: از آغاز اجرای طرح تاکنون ۱۰۴ هزار و ۳۰۱ نفر از موزه‌ها و ۲۶۸ هزار و ۲۲۸ نفر از اماکن تاریخی فرهنگی استان بازدید کرده‌اند.

وی گفت: کمیته اسکان، خدمات‌رسانی و امور رفاهی از سه هزارو و ۱۹۶ واحد اقامتی، پذیرایی، دفاتر، صنوف مختلف عرضه مواد غذایی، مراکز بهداشتی و درمانی و مراکز حمل‌ونقل بازدید کرد.

94105

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید