افزایش پاسگاه‌های الکترونیکی در سال 95 | اتاق خبر
کد خبر: 328311
تاریخ انتشار: 9 فروردین 1395 - 18:18
فرمانده نیروی انتظامی خبر داد:
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از افزایش پاسگاه‌های الکترونیکی این نیرو در سال 95 خبر داد.

اتاق خبر- فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از افزایش پاسگاه‌های الکترونیکی این نیرو در سال 95 خبر داد.

سردار "حسین اشتری" در حاشیه بازدید از فرماندهی دریابانی استان مازندران در فریدونکنار، اظهار کرد: از لحاظ امنیتی، وضعیت مرزها مناسب است و دریابانی نیز از این لحاظ در آمادگی مناسبی به سر می‌برد.

وی تصریح کرد: با هماهنگی نیروی انتظامی و تامین تجهیزات دریابانی، می‌توانیم در آینده ماموریت‌های ییشتری را انجام دهیم.مواد مخدر

فرمانده نیروی انتظامی همچنین با بیان اینکه برای افزایش نیروی انسانی در مرزبانی برنامه‌ای نداریم، گفت: ارتقای مرزبانی و دریابانی، تقویت حوزه‌های ماموریتی پلیس مبارزه با ، پلیس آگاهی و پلیس پیشگیری، از مهم‌ترین برنامه‌های نیروی انتظامی در سال جاری است. 

اشتری افزود: به دنبال آن هستیم تا با افزایش تجهیزات پلیس راهور، شاهد وقوع کمتر تصادفات جاده‌ای و تلفات ناشی از آن باشیم.

وی با اشاره به اینکه به‌دنبال تحقق پاسگاه الکترونیکی هستیم و این امر در سال جدید اتفاق می‌افتد، گفت: هم اکنون برخی از پاسگاه‌های کشور الکترونیکی هستند و امیدواریم این تعداد در سال جاری افزایش پیدا کند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری انتخاب شده است، گفت: این شعار را در سال جاری و در حوزه نیروی انتظامی جامه عمل می‌پوشانیم.

وی افزود: در نیروی انتظامی و در حوزه ماموریتی، برنامه‌ای برای تحقق این امر داریم که کسانی که می‌خواهند سرمایه‌گذاری و اقدام اقتصادی کنند و نیاز به تامین امنیت دارند می‌توانیم در خدمت آنها باشیم تا کارآفرینی با امنیت شکل بگیرد.

منبع: ایسنا 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید