صعود دو پله‌ای محجوب در رده‌بندی فدراسیون جهانی جودو | اتاق خبر
کد خبر: 328438
تاریخ انتشار: 10 فروردین 1395 - 06:33
در جدیدترین رده‌بندی فدراسیون جهانی جودو، "جواد محجوب" با دو پله صعود در رده ۲۵ جهان جای گرفت و "سعید ملایی" نیز با یک پله سقوط در جایگاه ۳۷ دنیا قرار گرفت.

به گزارش اتاق خبر به نقل از ایسنا در جدیدترین رده‌بندی اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی جودو که بلافاصله پس از پایان رقابت‌های گرندپری گرجستان بر روی سایت این فدراسیون قرار گرفته، سعید ملایی به دنبال حذف از مسابقات گرجستان با یک پله سقوط با همان ۵۸۰ امتیاز در رده ۳۷ جهان جای گرفت.

جواد محجوب نیز با عملکرد خوب خود در این رقابت‌ها و کسب مدال نقره موفق شد ۲ پله صعود داشته باشد و با ۷۸۶ امتیاز در رده ۲۵ جهان قرار گیرد.

۲۲ نفر نخست رنکینگ جهانی از ۲۲ کشور در هر وزن می‌توانند سهمیه حضور در المپیک را به دست بیاورند. از آنجا که هر کشور می‌تواند تنها یک نماینده در هر وزن در رقابت‌های المپیک داشته باشد و با حذف کشورهای تکراری در این رنکینگ، سعید ملایی همچنان در رده ۲۲ وزن ۸۱- کیلوگرم قرار دارد و کماکان المپیکی است.

جواد محجوب نیز با توجه به صعودی که در رنکینگ جهانی داشته است، با دو پله صعود در رده ۲۰ جهان جای گرفت و وی نیز همچنان جزو المپیکی‌های وزن ۱۰۰- کیلوگرم در جهان محسوب می‌شود.

لیست جودوکارانی که بر اساس رنکینگ جهانی، موفق به کسب سهمیه المپیک شده‌اند، پایان ماه می(اردیبهشت سال جاری) اعلام می‌شود.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید