همراهی هنرمندان نیشابوری با«آزخاتی رجب» | اتاق خبر
کد خبر: 328461
تاریخ انتشار: 10 فروردین 1395 - 08:30
همزمان با ایام نوروز نمایش کمدی «آز خادتی رجب» به نویسندگی و كارگردانی سیدرضا مظلوم طنزپرداز با سابقه نیشابوری در فرهنگسرای سیمرغ نیشابوربه روی صحنه رفت.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور گفت: هنرمندان خوش ذوق و با قریحه تأتر نیشابور با اجرای نمایش های مختلف با موضوعات متنوع باعث آشتی مردم با تأتر شده اند و نمایش کمدی« آز خادتی رجب» با لهجه شیرین نیشابوری در  فرهنگسرای سیمرغ  نیشابور به روی صحنه رفته است.

خلیل اله عراقی گفت: نمایش کمدی «آزخادتی رجب» را طنزپرداز با سابقه نیشابوری سیدرضا مظلوم نویسندگی و كارگردانی كرده است و بازیگران و عوامل نام آشنای تئاتر نیشابور از جمله علیرضا فرشیدفر، مهدی نجفی، سیدرضا مظلوم، مصطفی رضایی،سحر زعفرانیه، آتنا مهاجر و برادران قرایی  به ایفای نقش می پردازند.

وی افزود: سهیل یزدان پناه، حجت زهدی، ابراهیم بلوکی و مصطفی دشتی نیز به عنوان عوامل این نمایش  گروه را همراهی می کنند و سرپرستی گروه نمایشی کاکتوس را حسین رادنژاد عهده دار است.

معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور درخصوص داستان این نمایش افزود: این نمایش دنباله سری ماجراهای (رجب كله تخت) است كه رجب از خانواده پولدار روستایی با پدرش مراد برای مداوای به دكتری در شهر مراجعه می کند كه رجب  عاشق منشی دكتر شده واین منشی دكتر شرایطی  برای  ازدواج  خود با رجب می گذارد که در نمایش خواهید دید.

عراقی  تصریح كرد: نمایش کمدی «آزخادتی رجب» هر شب از ساعت ۲۰ بعد از ظهر  درمحل  فرهنگسرای سیمرغ  نیشابور ویژه عموم علاقمندان به روی صحنه می رود.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید