قبولی ۱۵۰۰ نازل توزیع سوخت مایع | اتاق خبر
کد خبر: 328667
تاریخ انتشار: 10 فروردین 1395 - 18:29
مدیر کل استاندارد لرستان از آزمون دوره ای هزار و ۵۰۰ نازل توزیع سوخت مایع در این استان خبر داد.

به گزارش اتاق خبر  به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان لرستان مرضیه قنبریان اظهار داشت: بر اساس درخواست های تایید صلاحیت، ۱۵۳ پروانه تایید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی در سال ۹۴ صادر و تمدید شد.

وی افزود: در کمیته های تایید صلاحیت برگزار شده در سال گذشته، ۹۵ مورد صدور پروانه تایید صلاحیت انجام گرفت، ۵۸ مورد تمدید پروانه و ۳۳ مورد نیز عزل مدیر کنترل کیفیت صورت گرفته است.

مدیر کل استاندارد لرستان عنوان کرد: تایید صلاحیت مدیران کنترل کیفیت پس از شرکت در آزمون و گذراندن دوره آموزشی تخصصی، و در نهایت بررسی مدارک و سوابق آنها در کمیته تایید صلاحیت استان انجام می شود.

قنبریان ادامه داد: پروانه تایید صلاحیت صادر شده دارای اعتبار دو ساله است و تمدید آن، منوط به رعایت ضوابط مربوطه و طی ۲۰ ساعت آموزش در هر سال است.

۱۶۰۰ نازل سوخت مایع موردآزمون دوره ای قرار گرفت

وی همچنین افزود: در سال گذشته هزار و ۶۸۸ نازل توزیع سوخت مایع استان مورد آزمون دوره ای قرار گرفت.

مدیر کل استاندارد لرستان با بیان اینکه از این تعداد، هزار و ۳۸۹ مورد آزمون توسط آزمایشگاه همکار و ۲۹۹ مورد توسط کارشناسان اداره کل انجام گرفته است افزود: از مجموع هزار و ۶۸۸ نازل مورد آزمون، عملکرد هزار و ۵۴۶ نازل مطابق با استاندارد بوده است.  

قنبریان عنوان کرد: آزمون دوره ای نازل های سوخت مایع جایگاه ها، با استفاده از توان کارشناسی دو آزمایشگاه همکار مقیاس صنعت برق و سیما زاگرس انجام می شود و نظارت های لازم در قالب گشت مشترک صورت می گیرد.

وی گفت: نازل های سوخت مایع بر اساس برنامه ریزی انجام شده حداقل دو بار در سال مورد آزمون دوره ای قرار می گیرند.

صدور ۱۵ پروانه استاندارد در لرستان

مدیرکل استاندارد لرستان همچنین از صدور ۱۵ پروانه استاندارد برای واحدهای تولیدی استان در اسفند ماه سال گذشته خبر داد.

 قنبریان گفت: در راستای استانداردسازی محصولات تولیدی استان، در اسفند ماه ۱۵ پروانه کاربرد علامت استاندارد در لرستان صادر شد.

وی در ادامه گفت: در کمیته علائم اسفند ماه، با تمدید ۲۸ پروانه استاندارد، تعلیق سه پروانه و پنج مورد ابطال پروانه کاربرد علامت استاندارد موافقت شد.

منبع: مهر

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید