حضور ۱۰۰۰ جهادگر عرصه اقتصاد مقاومتی در اردوهای سازندگی کرمانشاه | اتاق خبر
کد خبر: 329195
تاریخ انتشار: 13 فروردین 1395 - 12:08
مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه خبر داد:
مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه از حضور بیش از ۱۰۰۰ جهادگر عرصه اقتصاد مقاومتی در اردوهای بسیج سازندگی استان کرمانشاه خبر داد.

اتاق خبر- مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه از حضور بیش از ۱۰۰۰ جهادگر عرصه اقتصاد مقاومتی در اردوهای بسیج سازندگی استان کرمانشاه خبر داد.

منصور فتاحیبا اشاره به فعالیت گروه های جهادی بسیج سازندگی کرمانشاه در ایام نوروز، اظهار داشت: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی هم اکنون گروه های جهادی در مناطق کم برخوردار استان در حال فعالیت هستند.

وی با اشاره به حضور گروه های جهادی از سایر استان ها در استان کرمانشاه برای پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی در عرصه تولید و سازندگی افزود: ۱۵ گروه جهادی از ۳۰ تا ۱۰۵ نفره به فعالیت های ساخت مدارس، نمازخانه، کشاورزی و... برای آبادانی و خودکفایی بسیاری از مناطق روستایی کرمانشاه‌ به خدمت رسانی می پردازند.

فتاحی یادآور شد: بیش از هزار جهادگر عرصه اقتصاد مقاومتی در قالب اردوهای بسیج سازندگی شامل ۴ گروه از سایر شهرستان ها به یاری گروه های جهادی استان آمده اند و ۸ گروه نیز در آینده جهت فعالیت های سازندگی به این تعداد افزوده خواهند شد.

مسئول بسیج‌سازندگی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: این فعالیت ها در عرصه های فرهنگی، عمرانی، آبرسانی‌به بیش از ۳۰ هکتار از زمین های کشاورزی و احداث کانال به زمین هایی که از سال های قبل خشک گشته و به صورت دیم آبیاری می‌شدند به همراه نوسازی مدارس و منازل روستایی و... می باشد.

فتاحی در ادامه بیان کرد: همچنین بازسازی پل ماهئیت سرپل ذهاب و تعمیر میز و نیمکت راد های آموزش و پرورش سراب گرم سرپل ذهاب از جمله فعالیت های در حال انجام است.

وی بیان کرد: همراه این اردوهای جهادی افرادی متخصص در حوزه های کشاورزی و ‌سایر بخش های تولیدی برای افزایش کیفیت تولیدات داخلی برای آموزش و ترویج گفتمان اقتصاد مقاومتی اهتمام لازم را دارند.

مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه با تاکید بر لزوم تحقق شعار سال از سوی مقام معظم رهبری در راستای دستیابی به خودکفایی در همه عرصه های اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: دولت، مردم و مسئولان باید با تلاش مضاعف در عرصه تولیدات داخلی و حمایت از کارآفرینان اقتصادی عزمی ملی و جهادی داشته باشند و با فرهنگ‌سازی مناسب بتوانیم پیرامون تحقق اقتصاد مقاومتی پیشتاز باشیم.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید