ترافیک روان در جاده‌های اردبیل | اتاق خبر
کد خبر: 329295
تاریخ انتشار: 13 فروردین 1395 - 17:27
مسئول مرکز مدیریت راه‌های حمل‌ونقل و پایانه‌های استان اردبیل گفت: باوجود بازگشت مسافران نوروزی اردبیل ترافیک در محورهای مواصلاتی استان نداریم و تردد خودروها روان است.

به گزارش اتاق خبر، کرامت حمزه نیاری در خصوص وضعیت محورهای مواصلاتی استان تصریح کرد: تا ساعاتی قبل در محور اردبیل- آستارا قبل از تونل شاهد ترافیک بودیم که رفع شد.

وی افزود: در حال حاضر تردد روان در محورها حکم است و با بازگشت مسافران نوروزی ترافیکی مشاهده نمی‌شود.

مسئول مرکز مدیریت راه‌های حمل‌ونقل و پایانه‌های استان با بیان اینکه در گردنه حیران شاهد بارش باران و توقف بارش برف هستیم، اضافه کرد: در محور خلخال- اسالم نیز مه بر جاده حاکم است.

حمزه نیاری وضعیت تردد در محورهای مواصلاتی استان از ۲۵ اسفندماه تا ۱۲ فرودین ماه را چهار میلیون و ۲۰۷ هزار مورد عنوان کرد و افزود: از این تعداد هفت درصد تردد خودروهای سنگین است.

وی اوج تردد را ا ۳۴۶ هزار مورد در شش فرودین ماه برشمرد و تأکید کرد: بیشترین تردد در محور اردبیل- آستارا و بالعکس با ۴۳۵ هزار تردد مشاهده شده است.

به گفته مسئول مرکز مدیریت راه‌های حمل‌ونقل و پایانه‌های استان ورودی خودرو به استان ۴۰۲ هزار خودرو و خروجی ۳۶۴ هزار خودرو است.

وی در خصوص تردد در محور اردبیل- سرعین افزود: ورودی این محور ۱۴۰ هزار  و خروجی نیز ۱۴۰ هزار خودرو به ثبت رسیده است؛ ضمن اینکه در محور ارجستان- سرعین نیز ورودی خودرو ۹ هزار و ۶۰۰ دستگاه و خروجی ۱۱ هزار دستگاه است.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید