Performancing Metrics

نرم‌افزاری رایگان و همه فن حریف برای علاقه‌مندان به نجوم و آسمان شب | اتاق خبر
کد خبر: 330787
تاریخ انتشار: 18 فروردین 1395 - 15:37
Stellarium را دانلود کنید
اگر علاقه‌مند به نجوم و آسمان شب هستید نباید از نرم‌افزارهای مفید غافل شوید. اگر برای یک رصد برنامه‌ریزی می‌کنید یا در شهرها در برای دیدن زیبایی آسمان حسرت می‌خورید نرم‌افزار رایگان Stellarium به دادتان می‌رسد.

اتاق خبر - این نرم‌افزار یک نمایش واقعی از آسمان به صورت 3 بعدی ارائه می‌کند. از ویژگی‌های این نرم‌افزار فهرست بیش از ۶۰۰۰۰۰ ستاره به همراه مختصات و میزان روشنایی و دیگر ویژگی های آنها است. همچنین در این نرم افزار می توانید نمایش واقعی کهکشان راه شیری و سیارات و اقمار آنها را ببینید. 


امکانات قدرتمندی در این نرم افزار وجود دارد، که می توانید به صورت رایگان و بدون اتصال به اینترنت از آن استفاده کنید. با ابزارها و امکانات موجود این نرم‌افزار امکان دسترسی شما به آسمان، سیارت و مدارها و کهکشان ها را فراهم می کند. از دیگر قابلیت های کلیدی این نرم افزار این است که از زبان فارسی پشتیبانی می کند.

برای استفاده از این نرم افزار کافی است تا موس را روی صفحه بکشید تا ستاره های دیگر آسمان را ببینید. به علاوه با انتخاب هر ستاره در آسمان می توانید ویژگی های آن را ببینید.  حتی در این نرم‌افزار کارهایی را می‌توانید انجام دهید که شاید که هیچ وقت قدرت انجامش را نداشته‌اید. مثلا سیاره خود را عوض کنید و از روی سیاره دیگری ستاره‌ها را رصد کنید. 

آخرین نسخه این نرم‌افزار را بر اساس سیستم عامل خود از {اینجا} دانلود کنید. 

خبرآنلاین

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید