توسعه شبکه ملی اطلاعات در دستور کار سازمان فناوری اطلاعات | اتاق خبر
کد خبر: 331600
تاریخ انتشار: 21 فروردین 1395 - 17:08
مهر نوشت: رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران از توسعه شبکه ملی اطلاعات و گسترش خدمات دولت الکترونیک در کشور به عنوان اولویتهای مدنظر در سال ۹۵ خبر داد.

اتاق خبر - نصرالله جهانگرد در گفتگویی ، مهمترین برنامه های سازمان فناوری اطلاعات را برای سال 95 مربوط به ۳ موضوع شبکه ملی اطلاعات، خدمات دولت الکترونیک و کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات عنوان کرد.

وی گفت: به صورت کلی قرار است در سال جاری، توسعه شبکه ملی اطلاعات را دنبال کنیم و بر توسعه خدمات دولت الکترونیک و توسعه کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات تمرکز خواهیم داشت.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در پاسخ به این سوال که این برنامه ها تفاوتی با برنامه های سازمان فناوری اطلاعات در سال ۹۴ ندارد تاکید کرد: سال ۹۴ به جز این موارد، به موضوعاتی دیگری هم پرداختیم اما در سال ۹۵ تنها روی این ۳ محور متمرکز خواهیم شد.

به گزارش مهر، موضوع شبکه ملی اطلاعات و راه اندازی خدمات دولت الکترونیک در کشور، از جمله طرح هایی است که در برنامه پنجم توسعه بر اجرای آن تاکید شده و طی سالهای اخیر در اولویت برنامه های وزارت ارتباطات قرار داشته اما تاکنون عملیاتی نشده است.

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید