عرضه اپلیکیشن کاربردی تمبر روی موبایل | اتاق خبر
کد خبر: 332294
تاریخ انتشار: 23 فروردین 1395 - 15:34
امکان معرفی تمبر و خدمات آن بر روی تلفن همراه از طریق نصب نرم افزار کاربردی "تمبر" فراهم شد.

به گزارش اتاق خبر و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ در راستای گسترش فرآیندهای اطلاع رسانی نوین به مشتریان، هوشمندسازی خدمات و همچنین معرفی بهینه تمبر به مخاطبان و علاقه مندان، نرم افزار " تمبر" که از طریق اتصال به شبکه اینترنت قابل نصب بر روی تلفن همراه می باشد از سوی شرکت پست تهیه شد.

این برنامه کاربردی بر روی تلفن های همراه مجهز به سیستم عامل اندروید قابل نصب می باشد و هموطنان می توانند با نصب آن از اطلاعات مربوط به تمبر و تمبرشناسی مطلع شوند.
این برنامه تلفن همراه از پنج بخش اصلی تشکیل شده که شامل گالری تمبر؛ کتابچه تمبر؛ گزیدگان؛ واژگان و جستجو است. گفتنی است در بخش "گالری تمبر" کاربران به تمامی تمبرهای مختلف منتشر شده ایران دسترسی خواهند داشت؛ در این بخش تمبرهای دوره های مختلف تاریخی و همچنین تمبرهای جاری به نمایش گذاشته شده است.
لازم به ذکر است "کتابچه تمبر" نیز اطلاعات کلی در خصوص تاریخچه تمبر، تعریف تمبر، انواع تمبر، روش های چاپ تمبر و روش گرد آوری تمبر را برای کاربران به زبان ساده فراهم آورده است؛ درخصوص بخش "گزیدگان" نیز این بخش به معرفی جدول تمبرهای یادگاری، جدول تمبرهای پستی، مشاهیر تمبر ایران، کتب تمبر فارسی، سایت های تمبر ایرانی، سایت های تمبر خارجی ، معرفی انجمن تمبر ایران و غیره می پردازد.
برای دسترسی به این نرم افزار هموطنان می توانند به منظور تهیه، این نرم افزار را از آدرس الکترونیکی https://cafebazaar.ir/app/com.post.stamp/?l=faبه طور رایگان دانلود کنند.
قابل تأمل است که این خدمت جدید می تواند گامی در جهت شناساندن تمبر به هموطنان به ویژه نسل جوان و معرفی پست هوشمند و نوآور به جامعه باشد

 94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید