Performancing Metrics

بنزما آماده بازی است | اتاق خبر
کد خبر: 332558
تاریخ انتشار: 24 فروردین 1395 - 08:03
زیدان:
سرمربی رئال مادرید عنوان کرد که مهاجم فرانسوی‌اش می تواند برابر ولفسبورگ به میدان برود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رئال مادرید سه شنبه شب در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان میزبان ولفسبورگ است. دیدار رفت با پیروزی دو بر صفر تیم آلمانی به پایان رسید.

زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: این اولین بازی مهم من به عنوان سرمربی نیست. بازی‌های این چنینی زیادی داشتیم. همه دیدارها مهم هستند. فشار روی تیم همچون دیگر بازی‌ها است. جای هیچ نگرانی نیست. ما متمرکز هستیم و بازیکنان تعیین کننده‌ای داریم. داشتن این ویژگی‌ها از همه چیز مهم‌تر است. زمانی که تمرکز در تیم وجود ندارد تحت فشار نیستم.

سرمربی رئال مادرید در ادامه افزود: می‌دانیم بازی مهمی پیش رو داریم اما باید روش‌های مختلفی در ذهن داشته باشیم چون قرار نیست در 10 یا 15 دقیقه پیروز شویم. واضح است که اگر دروازه ما را را باز کنند کار ما سخت خواهد شد اما می‌توان نتیجه را جبران و صعود کرد. باید از دقیقه یک تا پایان بازی تمرکز داشته باشیم.

آلوفس رییس باشگاه ولفسبورگ امروز گفت که از قضاوت های عجیب داوری ترس دارد. زیدان در این رابطه اظهار کرد: نمی‌خواهم وارد بحث داوری شوم. در بازی رفت نیز این کار را نکردم و اکنون نیز در این باره صحبتی نمی‌کنم. داور این دیدار را قضاوت و سعی خواهد کرد منصف باشد.

او درباره وضعیت کریم بنزما گفت: آسیب دیدگی او کاملا برطرف شده و هیچ مشکلی ندارد. بنزما وضعیت خوبی دارد و آماده بازی است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید