دور جدید فعالیت تعاون در پسابرجام | اتاق خبر
کد خبر: 333121
تاریخ انتشار: 25 فروردین 1395 - 20:04
یک مقام مسئول در وزارت کار با اعلام برگزاری دوره‌های مجازی آموزش در بخش تعاون، گفت: تعاونی‎ها باید مراقب حذف شدن از بازار رقابتی باشند.

اتاق خبر- یک مقام مسئول در وزارت کار با اعلام برگزاری دوره‌های مجازی آموزش در بخش تعاون، گفت: تعاونی‎ها باید مراقب حذف شدن از بازار رقابتی باشند.

حمدالله رستمی با ارائه تعریفی از آموزش گفت: هرگونه تغییری ابتدا از تغییر نگرش آغاز می شود و در بخش تعاون نیز آموزش جزو اصول این بخش است و با آموزش و تغییر نگرش در تعاونی ها می توان تحولات خوبی در بخش تعاون ایجاد کرد.

وی بیان داشت: در حال حاظر دوره جدیدی از حیات سیاسی و اجتماعی را آغاز کرده ایم که از آن به پسابرجام یاد می شود و در این دوره رقابت ها از سطح منطقه ای به سطح بین المللی ارتقا می یابد و مرزهای سیاسی مانعی برای انتقال کالا، سرمایه و نیروی انسانی نیستند.

مدیرکل ترویج، آموزش و تحقیقات وزارت تعاون، کار و رفاه با بیان اینکه آموزش یکی از ابزارهای رقابت جهانی است گفت: اگر تعاونی ها به ویژه تعاونی های مصرف این موضوع را درک نکنند که اکنون خرید به یک تفریح تبدیل شده است، از صحنه رقابت حذف خواهند شد. وی از برگزاری دوره های آموزشی مجازی در بخش تعاون خبر داد و تاکید کرد: این دوره ها می توانند در این زمینه مفید واقع شوند.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید