پیشکسوتان وزنه برداری کشور به ورامین سفر می کنند | اتاق خبر
کد خبر: 333348
تاریخ انتشار: 26 فروردین 1395 - 10:10
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین از برگزاری مسابقات انتخابی وزنه برداری پیشکسوتان کشور با حضور قهرمانان این رشته در ورامین خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، مجید بذرافشان با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای برگزاری رویدادهای مهم ورزشی کشور در ورامین اظهار داشت: شهرستان ورامین آمادگی میزبانی رویدادهای ورزشی را دارد.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین افزود: با پیگیری های هیئت وزنه برداری شهرستان ورامین و پیشنهاد هیئت وزنه برداری استان تهران، مسابقات انتخابی وزنه برداری پیشکسوتان کشور در ورامین برگزار می شود.

وی ادامه داد: این مسابقات دهم اردیبهشت ماه با حضور پیشکسوتان وزنه برداری در ورامین برگزار خواهد شد و جامعه ورزش شهرستان ورامین خود را آماده میزبانی شایسته از این مسابقات می کند.

بذرافشان اضافه کرد: شهرستان ورامین از ظرفیت های بالا و ویژه ای در رشته های مختلف ورزشی از جمله وزنه برداری برخوردار بوده و قهرمانان خوبی را به کشور معرفی کرده است.

وی بیان داشت: کسب عناوین استانی و کشوری در مسابقات وزنه برداری توسط وزنه برداران ورامینی، نشان دهنده ظرفیت های این رشته ورزشی در دیار ۱۵ خردداد است.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید