زحمات نیروی انتظامی امنیت مطلوبی را به ارمغان آورده است | اتاق خبر
کد خبر: 334788
تاریخ انتشار: 31 فروردین 1395 - 00:23
مسئولان سازمان قضایی نیروهای مسلح سیستان و بلوچستان با فرمانده انتظامی استان دیدار کردند.

اتاق خبر:مرتضی تمیزی در این دیدار ضمن تقدیر از آمادگی مطلوب نیروی انتظامی در اجرای ماموریت‌ها گفت: در سال گذشته زحمات کارکنان نیروی انتظامی امنیت مطلوبی را در استان به ارمغان آورده و شهروندان در آرامش به زندگی روزمره خود مشغول هستند.

 وی با بیان اینکه برخی از مسائل سیستان و بلوچستان فرا استانی است و به نوعی در تمامی کشور تاثیر دارد، تاکید کرد: کوچک‌ترین آسیب و سهل‌انگاری مامورین در بحث تیراندازی ها می‌تواند کشور را دچار چالش کرده و دشمن هم بهره‌برداری تبلیغاتی منفی از آن کند؛ فرماندهان به موضوع آموزش و صیانت کارکنان از آسیب‌ها بسیار توجه داشته باشند.

 این مقام قضایی آمادگی سازمان قضایی در تمام حوزه ها از جمله آموزش و آگاه سازی نیروهای مسلح را اعلام و تصریح کرد: رسالت سازمان قضایی حفظ اقتدار و کمک به اجرای مأموریت های نیروهای مسلح است و گزارش به موقع جرایم می تواند در جهت صیانت و حفظ عزت کارکنان نیروهای مسلح بسیار موثر و مفید باشد.ش

 

 مجموعه سازمان قضایی یار و همراه خوبی برای نیروهای مسلح است

 فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در ادامه از تعامل ارزنده سازمان قضایی نیروهای مسلح با این نیرو تقدیر کرد و گفت: آرامش و امنیت ایجاد شده در استان نتیجه تعامل خوب و سازنده سازمان قضایی با نیروهای مسلح است.

سردار حسین رحیمی افزود: مجموعه سازمان قضایی در سراسر استان یار و همراه خوبی برای نیروهای مسلح است؛ چرا که با رویکرد پیشگیرانه، آموزش محور و نگاه مسئولانه کمک بزرگی در جهت صیانت و سلامت نیروهای مسلح می‌کند.

 در پایان این دیدار، رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان سیستان و بلوچستان با اهدای لوح ارسالی از سوی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح از سردار رحیمی به خاطر تعامل ارزنده با سازمان قضایی تجلیل کرد.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید