رفع همپوشانی مددجویان کمیته امداد و بهزیستی | اتاق خبر
کد خبر: 334869
تاریخ انتشار: 31 فروردین 1395 - 10:09
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از رفع همپوشانی مددجویان امداد و بهزیستی خبر داد و گفت: با تهیه بانک اطلاعاتی مددجویان، فردی نیست که تحت پوشش هر دو نهاد حمایتی باشد.

اتاق خبر: پرویز فتاح ، در گذشته ممکن بود برخی از مددجویان کمیته امداد تحت پوشش بهزیستی نیز باشند و یا بالعکس که این موضوع با تهیه بانک اطلاعاتی و لیستی از اسامی مددجویان دو نهاد برطرف شد.

وی گفت: در حال حاضر مددجویان این دو نهاد حمایتی از یکدیگر تفکیک شده اند و دیگر مددجویی از هر دو نهاد مستمری و یا خدمات دریافت نمی کند.

رئیس کمیته امداد از هماهنگی و همکاری با سازمان بهزیستی خبر داد و تاکید کرد: شاید در گذشته موازی کاری هایی میان ما و بهزیستی انجام می شد اما در حال حاضر بعد از تشکیل جلسات مختلف با مسئولان بهزیستی سعی کرده این از این موازی کاریها جلوگیری کنیم.

فتاح به بودجه کمیته امداد نیز اشاره کرد و گفت: اعتبارات ما در لایحه پیشنهادی بودجه ۹۵ فقط ۷ درصد افزایش داشت درحالیکه تورم ۱۲ درصد اعلام شده بود به همین دلیل نسبت به این افزایش اعتراض کردیم و در نهایت با افزایش ۱۲ درصدی در کمیسیون تلفیق موافقت شد اما باز هم با این افزایش نمی توانیم تمامی برنامه های خود را اجرایی کنیم و برای ارانه این خدمات نیاز به افزیش ۲۰ درصدی اعتبارات داریم.

وی افزود: با بودجه ای که امسال برای کمیته امداد در نظر گرفته شده مستمری مددجویان افزایش پیدا نمی کند مگر اینکه اعتبار ویژه ای جداگانه به این امر اختصاص دهند.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید