تور جزیره بورنئو | اتاق خبر
کد خبر: 335093
تاریخ انتشار: 31 فروردین 1395 - 23:32
آژانس مسافرتی آریاناسیر دالاهو ثبت نام تور جزیره بورنئو را آغاز کرد.

به گزارش اتاق خبر، آژانس مسافرتی آریاناسیر دالاهو ثبت نام تور جزیره بورنئو را آغاز کرد که مشخصات آن به شرح زیر است:

قیمت: 1,500 دلار

طبقه‌بندی: ماجراجویانه

نحوه اجرای سفر: گروهی

درجه سختی: 3 نیاز به 5 روز مرخصی + 2 روز 5شنبه

اطلاعات حرکت
محل حرکت: فرودگاه امام خمینی
زمان حرکت: چهارشنبه 1395/03/12 - (طبق ساعت مندرج در بلیط)
وسیله نقلیه اصلی: هواپیما (تهران-کوالالامپور-تهران)
وسیله نقلیه محلی:
وسیلۀ نقلیۀ توریستی هواپیما

کشور مورد بازدید: بورنئو 

برنامه سفر
1
با رسیدن به کوالالامپور و ترانسفر به هتل، همسفران ما زمان برای استراحت و وقت آزاد در اختیار خواهند داشت.
2
از کوالالامپور به سوی سندکان خواهیم رفت. از فرودگاه سندکان به لوژ زیبای سپیلوک می‌رویم. گشت در این منطقه بسیار لذت‌بخش است. در این شب، شام خوش‌آمدگویی دالاهو در کنار دیگر دوستان دلچسب خواهد بود.
3
به بازدید از منطقه حفاظت شده اورانگوتان‌های سرخ، منطقه تجهیز شده مخصوص پرنده نگری با پل‌های فلزی در ارتفاع ۲۵ متری سطح زمین و برج‌های بلند در جنگل‌های استوایی خواهیم رفت.
4
به سمت پارک ملی کیناباتنگان خواهیم رفت. از رودخانه با قایق عبور می‌کنیم تا در لوژ کنار رودخانه استراحت کنیم. حوالی بعد از ظهر برنامه هیجان‌انگیزی خواهیم داشت. با قایق به جستجوی میمون‌های دماغ دراز، مار‌های عظیم الجثه، کوچکترین فیل‌های دنیا، کرکودیل‌ها و پرنگان خاص منطقه خواهیم رفت. گشت شبانه در جنگل‌های بکر استوایی به امید یافتن تریژیرها برنامه‌ی جذاب دیگر ماست.
5
سافاری با قایق در رودخانه قبل از صبحانه یکی از برنامه‌های مهیج امروز ماست. پس از صرف صبحانه و استراحت به سمت مانت کینابالو حرکت می‌کنیم تا گشت‌و‌گذاری در منطقه داشته باشیم. شام خوش‌آمد‌گویی دالاهو لذت این روزمان را تکمیل خواهد کرد.
6
در این روز به تماشای باغ ارکیده و پروانه‌های خواهیم رفت. لذت راه رفتن به روی کانوپی را تجربه می‌کنیم. کانوپی، پل‌های معلق دست ساز با ارتفاع ۴۱ متر از سطح زمین هستند که به چشم پرنده معروف‌اند. به سمت کوتاکینابالو می‌رویم. بازدید از بازار نابالو و خرید صنایع دستی و میوه‌های خاص استوایی از دیگر برنامه‌های جالب این روزمان است.
7
به سمت بندر جزلتون حرکت می‌کنیم تا از آنجا با قایق‌های پرسرعت به گشت‌و‌گذار جزیره منوکان برویم. در آنجا امکان اجاره تجهیزات غواصی در کنار هیجان اسنورکلینگ، دنیای زیر آب، ماهی‌ها و مرجان‌های رنگارنگ در انتظار ماست. بعد از ظهر به کوتاکینابالو بازمی‌گردیم. بازدید از پاساژهای لوکس در کنار صرف شام در نایت مارکت معروف شرق آسیا واقع در کوتاکینابالو با سرو انواع غذاهای دریای برای‌مان بسیار لذت‌بخش خواهد بود.
8
امروز همسفران زمان آزاد برای گشت‌و‌گذار در اختیار خواهند داشت. دوستان می‌توانند یکی از گشت‌های اختیاری زیر را انتخاب کرده و لذت ببرند. گشت‌های اختیاری شامل بازدید از روستای محلی و آشنایی با فرهنگ اقوام قدیمی جزیره همراه با صرف ناهار - سافاری به یادماندنی با قایق برای تماشای حیات وحش و نمایی شگفت‌انگیز از درخشش انبوه کرم‌های شب‌تاب بر روی درختان در شب همراه با صرف شام - سه نوبت غواصی و تماشای دنیای مهیج زیر آب همراه با صرف ناهار
9
از کوتاکینابالو به سمت کوالالامپور و سپس به سمت تهران پرواز می‌کنیم.

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید