همایش برندسازی در اراک برگزار می شود | اتاق خبر
کد خبر: 335340
تاریخ انتشار: 1 اردیبهشت 1395 - 13:22
رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی از برگزاری همایش برندسازی در اوایل تیرماه امسال در اراک خبر داد.

اتاق خبر- رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی از برگزاری همایش برندسازی در اوایل تیرماه امسال در اراک خبر داد.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی گفت: بحث برند سازی تولیدات واحدهای صنفی امسال در دستور کار اتاق اصناف استان قرار دارد و این همایش به منظور آشنایی بیشتر واحدهای صنفی با این مقوله برگزار خواهد شد.

جمشید زند در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران با بیان اینکه بسیاری از محصولات تولیدی واحدهای صنفی است بدون برند هستند، اظهار کرد: داشتن ثبت جهانی یعنی «برند»، یک مزیت رقابتی در بازار داخلی و خارجی است و می تواند کمک بسیاری را به معرفی تولیدات داشته باشند.

وی با تأکید بر اهمیت برندسازی در دنیای تجارت بیان کرد: برند یا آرم تجاری افزایش ارزش محصولات برای مشتریان و در نتیجه کسب حق امتیاز برای آنها را در پی دارد.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی افزایش میزان فروش را از دیگر موضوعات حائز اهمیت در بحث برندسازی برشمرد و تصریح کرد: با مدیریت برند، تولیدکنندگان می‌‌توانند محصولات را با قیمت بالاتری به فروش برسانند.

زند یادآور شد: مشکلی که امروزه واحدهای صنفی با آن مواجه هستند، نداشتن برند است که این موضوع باعث شده که واحدهای صنفی نتوانند آن گونه که باید در عرصه های مختلف داخلی و بین المللی ورود پیدا کنند.

وی خاطرنشان کرد: اگر خواهان اجرای اهداف اقتصاد مقاومتی در کشور و به دنبال آن استان مرکزی هستیم ، باید به موضوع برندسازی و تلاش تولیدکنندگان داخلی برای معرفی برندهای داخلی توجه جدی داشته باشیم.

منبع: اتاق اصناف ایران 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید