تسهیلات اشتغالزا ناعادلانه و متناسب با توانمندی استان ها پرداخت نشد | اتاق خبر
کد خبر: 335545
تاریخ انتشار: 2 اردیبهشت 1395 - 00:55
معاون وزیرتعاون:
معاون توسعه كارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی با انتقاد از ناعادلانه بودن پرداخت اعتبارات اشتغالزایی در استان های كشور، گفت كه این اعتبارات متناسب با توانمندی استان ها پرداخت نشده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایرنا، عیسی منصوری در بندر ماهشهر در جمع خبرنگاران رسانه ها از اینكه هنوز دغدغه حل مشكل كارآفرینان در برخی دستگاه ها وجود ندارد، انتقاد كرد.
وی گفت:با نگاه و بررسی تسهیلات پرداخت شده برای كمك به اشتغالزایی در استان های كشور، این تسهیلات نیز بر اساس عدالت و نیاز استان ها پرداخت نشده است و بیش از 50 درصد تسهیلات نیز تنها به یك استان پرداخت شده است.
منصوری تصریح كرد:بیش از 50 درصد تسهیلات اعطایی برای اشتغالزایی به استان تهران پرداخت شده است و نشان می دهد كه در این مورد نیز بی عدالتی شده است.
معاون توسعه كارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی همچنین از نگاه موجود در میان برخی مدیران در خصوص اینكه تقسیم كننده اعتبارات اشتغال باشند، گفت:اگر می خواهیم در موضوع اشتغالزایی كشور اقدام اساسی صورت پذیرد باید بخش خصوصی را به معنای واقعی مشاركت داد و امور غیر حاكمیتی را برون سپاری كرد.
نخستین نشست تخصصی توسعه اشتغال و همایش ملی كارآفرینی روز سه شنبه با حضور جمعی از مدیران كل ستادی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، مدیران كل این وزارت در استان ها و معاونان اشتغال اداره های استانی در تالار آفرینش منطقه ویژه اقتصادی شهرستان بندر ماهشهر برگزار شد.

انتهای پیام/
کد: 94108
نظرات
ADS
ADS
پربازدید