سوریان و قاسمی حریفان خود را در گزینشی المپیک شناختند | اتاق خبر
کد خبر: 335696
تاریخ انتشار: 3 اردیبهشت 1395 - 05:07
رقابت های کشتی فرنگی گزینشی المپیک- مغولستان
حمید سوریان و امیر قاسمی منجزی رقبای خود را در رقابت های جهانی گزینشی المپیک 2016 برزیل در اولان باتور مغولستان را شناختند تا از ساعت 4:30 بامداد فردا(جمعه) به وقت تهران به روی تشک بروند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بر اساس لیست اولیه ارائه شده در سایت مسابقات در وزن 59 کیلوگرم حمید سوریان در دور نخست به مصاف رومن آمویان کشتی گیر کهنه کار ارمنستانی و دارنده مدال برنز المپیک 2008 پکن می رود. وی در صورت برتری در دور دوم با آیو آنگلوف بلغارستانی دارنده مدال طلای جهان مسابقه می دهد. پیترمودوس از مجارستان، هاک کیم از کره جنوبی و المراد تسمراداف ازبکستانی دارنده مدال نقره جهان نیز در گروه سوریان قرار دارند. در این وزن 23 نفر وزن کشی کردند.

در وزن 130 کیلوگرم که 17 نفر وزن کشی کردند.، امیر قاسمی منجزی در دور اول با دیل ریو از آرژانتین مسابقه می دهد و در صورت برتری در دور دوم به مصاف بالینت لام کشتی گیر مطرح مجارستانی خواهد رفت. چوگوشویلی کشتی گیر کهنه کار بلاروسی نیز در گروه قاسمی قرار دارد.

نفرات اول تا سوم هر وزن در این رقابت ها سهمیه حضور مستقیم در المپیک 2016 برزیل را کسب می کنند. آخرین مرحله مسابقات گزینشی المپیک روزهای 17 تا 19 اردیبهشت ماه در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید