کوچکترین غفلت صدرنشینی را از ما می گیرد | اتاق خبر
کد خبر: 335730
تاریخ انتشار: 3 اردیبهشت 1395 - 10:43
مربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه کوچکترین غفلت صدرنشینی را از این تیم خواهد گرفت گفت: استقلال اهواز تیم خوبی است که توانسته تیم های بزرگ لیگ را متوقف کند.

اتاق خبر- مربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه کوچکترین غفلت صدرنشینی را از این تیم خواهد گرفت گفت: استقلال اهواز تیم خوبی است که توانسته تیم های بزرگ لیگ را متوقف کند.

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و سیاه جامگان

مصطفی قنبرپور با اشاره به درگذشت ناگهانی مهرداد اولادی گفت: از شنیدن خبر درگذشت مهرداد متاثر شدم. مهرداد بازیکن خوب و بااخلاقی بود که خیلی زود از بین ما رفت اما این مشیت الهی است و امیدوارم که روحش شاد باشد و خدا به خانواده و دوستانش صبر بدهد.

وی افزود: زمانی که من  مدیر مجموعه درفشی فر و مدیر آکادمی پرسپولیس بودم او در تیم حضور داشت و با هم ارتباط خوبی داشتیم. اولادی از بازیکنان با اخلاق و با معرفت بود که خیلی زود از پیش ما رفت.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: ما کاری نمی توانیم بکنیم و دیر یا زود این موضوع قسمت همه می شود اما بهتر است در این دنیا همه با هم مهربان تر باشیم.

وی در خصوص دیدار روز جمعه سرخپوشان برابر استقلال اهواز در هفته بیست و هفتم لیگ برتر تصریح کرد: بعد از بازی با استقلال که توانستیم آن برد خوب را به دست بیاوریم شرایطی خوبی داریم و توانستیم به صدر جدول برسیم. در حال حاضر هم تمرینات خوبی را در هفته اخیر دنبال کردیم تا برابر استقلال اهواز قرار بگیریم.

قنبرپور با اشاره به اینکه تمام بازیهای باقی مانده پرسپولیس تا پایان فصل برای این تیم یک فینال محسوب می شود اظهار کرد: استقلال اهواز با وجود اینکه در قعر جدول حضور دارد اما تیم جوان و خوبی است که توانسته تیم هایی مانند استقلال، سپاهان و... را متوقف کند. ما در هیچ یک از بازیهایمان نباید کوچکترین غفلتی کنیم زیرا کوچکترین اشتباه می تواند جبران ناپذیر باشد و صدرنشینی را از ما بگیرد. ما باید تا دقایق ابتدایی بازیهایمان بجنگیم و تمام امتیازات باقیمانده را کسب کنیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: این پرسپولیس شخصیت قهرمانی را دارد. در هر صورت باید برای قهرمانی تا آخرین دقایق بازی آخرمان از لیگ بجنگیم و قهرمانی مان را کسب کنیم.

منبع: مهر 

94106 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید