نهمین دوره قرعه کشی بزرگ جوائز خوش حسابی شهرداری تهران برگزار شد | اتاق خبر
کد خبر: 336116
تاریخ انتشار: 4 اردیبهشت 1395 - 16:18
به منظور تعیین برندگان از میان خوش حسابان شهر تهران صورت گرفت
بر اساس گزارش روابط عمومی اداره کل تشخیص و وصول درآمد، مراسم نهمین دوره قرعه کشی جوائز خوش حسابی پرداخت کنندگان عوارض پایدار شهرداری تهراندر روز چهارشنبه یکم اردیبهشت ماه و با حضور اعضای هیات نظارت در مرکز همایشهای شهرداری منطقه 9 برگزار شد.

اتاق خبر: بر اساس گزارش روابط عمومی اداره کل تشخیص و وصول درآمد، مراسم نهمین دوره قرعه کشی جوائز خوش حسابی پرداخت کنندگان عوارض پایدار شهرداری تهران در آستانه ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و به منظورتعیین 148خوش حساب تهرانی در روز چهارشنبه یکم اردیبهشت ماه و با حضور اعضای هیات نظارت در مرکز همایشهای شهرداری منطقه 9 برگزارشد.

در این مراسم که با حضور هیات نظارت از سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، مدیر کل تشخیص و وصول درآمد، نمایندگان معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، حراست کل شهرداری تهران و سازمان بازرسی شهرداری تهران برگزار گردید،  تعدادی ازمدیران شهری،کارشناسان و کارکنان شهرداری منطقه 9 ، اداره کل تشخیص و وصول درآمد و ادارات درآمدمناطق 22گانه  نیز در مراسم حضور داشتند.

نهمین دوره قرعه کشی جوائز خوش حسابی در حالی برگزار شد که  شناسایی املاک واجد شرایط برای شرکت در قرعه کشی ازسوی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران به اتمام رسید و براین اساس مالکان یا بهره برداران املاک مسکونی و غیر مسکونی که تا تاریخ 29 /12/1394 کلیه مبالغ قبوض عوارض نوسازی ، کسب و پیشه و بهای خدمات مدیریت پسماند املاک خود را پرداخت کرده بودند درقرعه کشی سال1394 شرکت داده شده اند. ضمنا برای نخستین بار شهروندان محترمی که کلیه عوارض خودروی خود را تا تاریخ29 اسفند ماه 1394 پرداخت کرده بودند در قرعه کشی 37 جایزه خوش حسابی شرکت داده شدند.

گفتنی است ، بر اساس اطلاع رسانی های قبلی و به منظور ترغیب شهروندان محترم جهت پرداخت الکترونیکی قبوض، کسانی که از طریق درگاه اینترنتی شهرداری تهران به نشانی www.tehran.ir  عوارض ملک خود را پرداخت کرده بودند از امتیاز دو برابری در قرعه کشی برخورداربودند.

 شایان ذکر است؛ شهروندان محترم تهرانی میتوانند جهت اطلاع از فهرست املاک برنده  و همچنین مالکان برنده عوارض خودرو، از روز  یکشنبه مورخ5/2/1394 به درگاه اینترنتی شهرداری تهران به نشانی فوق الذکر و یا پرتال اداره کل تشخیص و وصول درآمد به نشانی : http://daramad.tehran.ir مراجعه نمایند.

همچنین به مناسبت سی وهفتمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی جوایزخوش حسابی شهروندان تهرانی در سال 1394 ، شامل 37 جایزه 250میلیون ریالی پرداخت عوارض نوسازی و 37 جایزه 100میلیون ریالی پرداخت عوارض کسب و پیشه، 37 جایزه 100میلیون ریالی پرداخت عوارض خودرو و 37 جایزه 100میلیون ریالی  پرداخت بهای خدمات مدیریت پسماند  می باشد که متعاقبا طی مراسمی به خوش حسابان تهرانی اهدا خواهد شد.

خاطر نشان می سازد ، آن دسته از شهروندان محترمی که عوارض ملک خود را تاپایان اسفند ماه سال گذشته پرداخت کرده بودند علاوه بر شرکت در قرعه کشی ، از 10%جایزه خوش حسابی عوارض نوسازی و 1.5درصد ماهیانه  بهای خدمات مدیریت پسماند نیز برخوردار شده و کسانی که مبادرت به پرداخت قبوض عوارض نکرده بودند براساس قانون نوسازی و عمران شهری مشمول 9درصد جریمه دیرکرد عوارض نوسازی و حذف جایزه خوش حسابی می گردند.

  قابل ذکر است در این مراسم  شهردار منطقه 9 ضمن تقدیر از شهروندان و برگزار کنندگان  مراسم قرعه کشی ، اظهار امیدواری کرد با پرداخت به هنگام عوارض شهری زمینه توسعه و آبادانی شهر فراهم گردد.  در ادامه  این مراسم مدیر کل تشخیص و وصول درآمد  طی سخنانی، با تبریک سالروز تولد حضرت امام علی (ع) از شهروندان خوش حسابی که عوارض ملک خود را تا مهلت مقرر پرداخت کرده اند ، تقدیر و تشکر کرد و در ادامه، اتکا به درآمد های پایدار و  مشارکت شهروندان تهرانی در پرداخت عوارض را برای توسعه و عمران بیشتر شهر تهران حائز اهمیت برشمردند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید