Performancing Metrics

رونمایی از بسته جدید ضد بیکاری | اتاق خبر
کد خبر: 336382
تاریخ انتشار: 5 اردیبهشت 1395 - 18:20
وزیر کار گفت: سه شنبه هفته جاری نشست شورای عالی اشتغال به ریاست رئیس‌جمهور به منظور تبیین سیاست‌های جدید اشتغال برگزار می‌شود.

اتاق خبر: علی ربیعی در اولین روز هفته کارگر با بیان اینکه صدای کارگران را در دولت تدبیر و امید می شنویم، گفت: دست کارگران بهشت‌زهرا را می‌بوسیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه که صبح امروز با آغاز رسمی هفته کارگر برای احترام به مقام شامخ امام راحل (ره) و شهدا در بهشت زهرا (س) حضور یافته بود، در جمع کارگران بهشت‌زهرا گفت: هدف از حضور در این راه تجدید پیمان با شهدای کارگر و ارج نهادن به زحمتکش‌ترین قشر کارگران جامعه است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اظهارداشت: با حضور در اینجا با آرمان‌های ۸ هزار و ۳۰۶ شهید کارگر دفن شده که جان خود را برای زندگی آیندگان در کف دست گذاشته‌اند تجدید پیمان می‌کنیم. امروز به همه آنها اعلام می‌کنیم که با همه وجود به همه آن آرمان‌های مقدس سلام می‌کنیم و همچنان بر آنها پای می‌فشاریم.

ربیعی گفت: ما کارگران در اولین روز هفته کارگر با شهدا پیمان می‌بندیم که تعهدات آنها را گرامی بداریم و این پیمان ما تنها به این مفهوم است که همه در دولت به دنبال کار بیشتر و خالصانه باشیم. امروز اگر جبهه جنگ نیست باید تمام قد برای استقلال کشور بایستیم و تولید کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه افزود: به یاد روزهای آغازین انقلاب هستیم که کارگران با هوشمندی مقابل گروهک‌ها و اختلال‌گران ایستاد و در این راه کارگران شهدای بسیاری نثار انقلاب کردند. دلیل دوم حضور من در اینجا حضور در جمع کارگران زحمتکشی است که همواره در غم‌های مردم حضور دارند و با تمام وجود شرافتمندانه خدمت می‌کنند.

وی بیان داشت: این درست است که گروه‌هایی از کارگران صدایشان کمتر شنیده شده اما ما اعلام می‌کنیم که در دولت تدبیر و امید صدای شما را می‌شنویم. ما معتقدیم هر کس هر جا کارگری می‌کند شرافت کارگری‌اش ارزشمند است.

ربیعی اظهار داشت: از کسانی که در کارگاه‌ها، کارخانه‌ها کالا تولید می‌کنند و چرخ‌های اقتصادی این کشور را به حرکت درمی‌آورند، تقدیر می‌کنم و امروز در مرقد امام (ره) سال تقدیر کارگری برای خود می‌دانیم.

وزیر کار افزود: اگر امروز به فرمان امام(ره) انقلاب کردیم، امروز هم به ارزش‌های امام(ره) همچنان پایبندیم و برای مبارزه با فقر و نابرابری همچنان تلاش خواهیم کرد. ربیعی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی اگرچه سرمایه و برنامه‌ریزی‌های درست و مبارزه با فقر را دنبال می‌کند، مایه برکات فراوانی نیز هست، تصریح کرد: کارگران در این زمینه با افزایش بهره‌وری و تلاش مضاعف خود برای رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی و در این سنگر حرکت خواهند کرد.

وی همچنین از نشست شورای عالی اشتغال در روز سه‌شنبه این هفته با حضور حسن روحانی رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: در این نشست، بسته سیاست اشتغال دولت رونمایی خواهد شد که علاوه بر رشد اقتصادی، موضوع تقویت بازار کار نیز دنبال می‌شود.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید