در مجلس دهم كاري مي كنيم كه از فساد اثري نماند | اتاق خبر
کد خبر: 336720
تاریخ انتشار: 6 اردیبهشت 1395 - 19:04
كواكبيان:
دبيركل حزب مردم سالاري و منتخب مجلس دهم گفت: در مجلس دهم با نظارت دقيق و هدفمند ، كاري خواهيم كرد كه از فساد در كشور اثري نماند.

اتاق خبر - مصطفي كواكبيان كه يكشنبه شب در حمايت از فهرست نامزدهاي اصلاح طلب راه يافته به دور دوم مجلس در تالار حافظ اهواز سخن مي گفت اظهار كرد: حماسه اي كه در هفتم اسفند در كشور خلق شد به همت مردم در دهم ارديبهشت تكميل خواهد شد.

وي افزود: ما تعهد داديم به مردم كه مجلس دهم حتما بايد پوست اندازي شود و يك خانه تكاني جدي در مجلس دهم صورت گيرد، بخشي از خانه تكاني در هفتم اسفند انجام شده و تنها اندكي باقي مانده كه مشاركت گسترده مردم در دهم ارديبهشت، اين حماسه را تكميل مي كند.
دبيركل حزب مردم سالاري و منتخب مردم تهران در مجلس دهم ادامه داد: اگر در هر حوزه انتخابيه مردم بالاي 60 درصد حضور پيدا كنند دوستان اصولگرا بايد فكري براي شغل آينده خود كنند همانگونه كه در تهران با 50 درصد حضور مردم اين موفقيت حاصل شد و براي نخستين بار حماسه اي بزرگ خلق شد.
وي بيان كرد: مردم تهران براي نخستين بار سه درصد حدنصاب مشاركت را در انتخابات هفتم اسفند افزايش دادند و موفقيت 30 بر صفر را رقم زدند و به همين منظور اعتقاد داريم كه در شهرستان ها نيزمي توان انتخاباتي شبيه تهران را با حضور گسترده مردم رقم زد.
دبيركل حزب مردم سالاري گفت: در انتخابات هفتم اسفند سال گذشته ليست مورد تاييد اصلاح طلبان در شهرستان اهواز اول شد و در دهم ارديبهشت نيز بايد آنها را همچنان حمايت كرد.
وي گفت: نامزدهايي كه در حوزه انتخابيه اهواز در فهرست اصلاح طلبان قرار گرفتند همگي دلسوز مردم بوده و از جانبازان و ايثارگران دوران دفاع مقدس وانقلاب هستند.
كواكبيان بيان كرد: خوشبختانه قوم عرب، بختياري ولر به دور تعصب ها تنها به فكر سرافرازي ايران اسلامي هستند.
كواكبيان به عملكرد مجلس نهم نيز اشاره كرد و گفت: ما به همه آنهايي كه در اين عرصه حضور دارند احترام مي گذاريم اما آنها بايد توجه داشته باشند كه دوره اي كه در مجلس بودند چه بلاهايي برسرملت آمد و آنها يا سكوت كرده و يا همراهي كردند.
وي افزود: 11 هزار ميليارد تومان را بابك زنجاني برد و ديگر نياورد و در زمان احمدي نژاد اين نمايندگان بودند كه دولت را همراهي كردند.
كواكبيان بيان كرد: زماني كه سند چشم انداز تعيين شده بود اعتقاد داشتيم كه 20 سال فرصت داريم ولي 11 سال آن را متاسفانه دولت احمدي نژاد خراب كرد وتنها 9 سال تا 1404 زمان داريم .
وي ادامه داد:ما بايد به اولين كشور منطقه و دهمين كشور در دنيا تبديل شويم و رسيدن به اين مهم با افراد متخصص و دلسوز ملت كه به فكر پركردن جيب هاي خود نيستند، محقق خواهد شد.
دبيركل حزن مردم سالاري با بيان اينكه براي رشد و توسعه استان خوزستان در كنار نمايندگان اصلاح طلب استان خواهيم بود افزود: اگر به تعهدات خود عمل نكنيم مردم آن سيلي را كه به آن نمايندگان نواختند بدتراز آن را به ما نيز مي نوازند پس بايد تعهد دهيم كه به شعارهايي كه مي دهيم پاي باند باشيم.
كواكبيان با تاكيد بر اين كه نبايد ديگر در خانواده ها فارغ التحصيلان بيكار وجود داشته باشد گفت: طرح ضربتي ايجاد اشتغال اولويت اول كاري ما است چرا كه اين جوانان نشان دادند كه پاسدار خون شهدا هستند و همچنين براي اين كه بانوان به شان و جايگاه واقعي خود برسند نيز برنامه هايي داريم.
كواكبيان گفت: همچنين هيات رئيسه مجلس دهم نيز بايد همگي اصلاح طلب باشند تا ديگر شاهد تباني و اختلاف سليقه ها نباشيم.
وي خطاب به دولت گفت: دولت را قبول داشته و همراه آن هستيم اما اگر همين دولت نيز مغاير با منافع ملت باشد با آن ها هم برخورد مي كنيم چرا كه با هيچكس عهد اخوت نبسته ايم.
در استان خوزستان انتخابات مجلس دهم در شش حوزه انتخابيه اهواز ، بهبهان ، مسجدسليمان ، ماهشهر ، آبادان و ايذه و باغملك به دور دوم كشيده شده و هشت نماينده از 18كرسي در اين مرحله به مجلس دهم راه مي يابند.

ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید